statystyki szczegółowe

Wydarzenia

IV- Liga: Energa Gryf Słupsk - Jaguar Gdańsk 3:0 (0:0).

• autor: skotawia95, 2024-03-23 21:41

W meczu na szczycie pomorskiej IV ligi Gryf Słupsk pewnie pokonał Jaguara Gdańsk 3:0 (0:0) i awansował na pozycję lidera tabeli. To kolejny ważny krok w drodze do awansu.Słupszczanie od początku meczu zdominowali rywala z Gdańska.Tworzyli sytuacje bramkowe jedna za drugą.Brakowało tylko wykończenia.W pierwszej połowie licznie zgromadzeni kibice przy Zielonej goli nie zobaczyli.Drugą połowę podopieczni Krzysztofa Mullera zaczęli doskonale.Przewagę potwierdzili bramką w 54 minucie.Wynik spotkania otworzył Łyszyk.

Więcej w rozwinięciu newsa....

Mecz 2024-03-23, 15:00

herb Energa Gryf Słupsk 3:0 herb Jaguar Gdańsk
Energa Gryf Słupsk   Jaguar Gdańsk

Aktualności

IV- Liga: Energa Gryf Słupsk - Gryf Wejherowo 2:0 (1:0).

• autor: skotawia95, 2024-03-17 20:10

Przed rozpoczęciem spotkania zdecydowanym faworytem sobotniego (16.03.2024 r).starcia byli gospodarze. Zawodnicy Gryfa Słupsk zajmowali drugie miejsce w tabeli,zaś piłkarze z Wejherowa plasowali się w jej środkowej części.Goście jednak od pierwszych minut pokazali ze nie będzie to łatwe spotkanie dla wicelidera.Jednak tuż przed końcem połowy piłkę do bramki żółto czarnych strzelił Dawid Więckowski i gospodarze schodzili do szatni z jednobramkową zaliczką.

IV - Liga: Start Miastko - Energa Gryf Słupsk 0:1 (0:1).

• autor: skotawia95, 2024-03-10 20:35

W 19 kolejce przyszło nam się zmierzyć w Miastku z miejscowym Startem. Na pierwszy wyjazd w tej rundzie udaliśmy się do Miastka na mecz z miejscowym Startem. Bramkę na wagę trzech punktów w tym spotkaniu zdobył Maciej Miecznikowski w 17 minucie spotkania wykorzystując podanie głową Daniela Piechowskiego. Po tym spotkaniu utrzymujemy drugą pozycję w tabeli odskakując drużynom niżej notowanym. Natomiast lider, Jaguar Gdańsk po zwycięstwie w Wejherowie, utrzymuje pięcio punktową przewagę nad trójkolorowymi.

Więcej w rozwinięciu newsa.

...

Kolejny Przystanek Miastko.

• autor: skotawia95, 2024-03-09 17:45

W 19 kolejce IV ligi Pomorskiej,piłkarze Gryfa zmierzą się na wyjeżdzie ze Startem Miastko.

Piłkarze z Miastka przygotowania do sezonu rozpoczeli 8 stycznia. Pod koniec stycznia Start przebywał na sześciodniowym obozie sportowym w Dziwnówku. W okresie przygotowań do rozpoczęcia rundy wiosennej rozegrali sześć meczów kontrolnych.

IV - Liga: Energa Gryf Słupsk - MKS Władysławowo 5:0 (1:0)

• autor: skotawia95, 2024-03-03 21:08

Udany start Gryfa i debiutancka bramka Huberta w barwach trójkolorowych. Runda rewanżowa w wykonaniu zawodników Gryfa Słupsk rozpoczęła się bardzo dobrze. W pierwszej kolejce rundy wiosennej podopieczni Krzysztofa Mullera wygrali z MKS-em Władysławowo 5:0 (1:0).

Więcej w rozwinięciu newsa

Wracamy na ligowe boiska.

• autor: skotawia95, 2024-03-02 21:57

Już w najbliższą niedzielę rozpoczniemy rywalizację w rundzie wiosennej rozgrywek o mistrzostwo IV Ligi Pomorskiej.Rywalem słupskiego Gryfa będzie zespół MKS Solar Władysławowo.

Nasi goście po rundzie jesiennej zajmuja 15 pozycję w tabeli,zdobywając 13 punktów.Drużyna z Władysławowa wygrała jedynie 3 spotkania.Dwa na wyjeżdzie,z Aniołami 4:3 i z wejherowskim Gryfem 1:0. Na swoim Boisku pokonali Bałtyk Gdynia 3:2. Zremisowali z Akademią Sportu Kolbudy 0:0,Pomezanią 3:3,Arką II 1:1i Suprą Kwidzyń 2:2.MKS ma dodatkowo jeden mecz zaległy do rozegrania, Ze Startem Miastko.Pierwotnie mecz został uznany jako walkower dla drużyny z Miastka,z powodu złego przygotowania boiska we Władysławowie.

Mecz Sparingowy: Gryf Słupsk S.A.- Bytovia Bytów 1:1 (0:1).

• autor: skotawia95, 2023-01-29 17:46

W pierwszym sparingu rozegranym z drużyną Bytovii Bytów. Trójkolorowi zremisowali z Czarnymi Wilkami 1:1 (0:1).                                                       Trener Krzysztof Muller w spotkaniu chciał przetestować jak największą liczbę zawodników dlatego w 2 połowach mogliśmy oglądać aż 2 kompletnie inne 11-stki (Bramkarze zmieniali się aż 3-krotnie).                                       Niestety w spotkaniu kontuzji doznało 2 Gryfitów: Rusiecki oraz Mytych którzy musieli wcześniej opuścić boisko.

​Więcej w rozwinięciu newsa.

IV - liga: Gryf Słupsk S.A. - Stolem Gniewino 3:3 (2:1).

• autor: skotawia95, 2019-08-18 22:54

Mecze Gryfa i Stolemu zawsze dostarczają kibicom wielu emocji i przeżyć. Nie inaczej było tym razem w Słupsku, gdzie kibice mieli prawdziwy rollercoaster - z nieba do piekła i z powrotem.

Oba zespoły dobrze znają się z poprzednich sezonów RWS Investment Group IV ligi pomorskiej i już początek spotkania zapowiadał ciekawy mecz na Zielonej w Słupsku. Pierwsze minuty upłynęły pod znakiem przewagi gospodarzy. Gryf grał pewniej i częściej gościł na połowie przeciwnika. Już w 5 minucie gry po odważnym wyjściu bramkarza gości do pustej bramki niemal trafił Damian Mikołajczyk. Kilka minut póżniej z dystansu strzelał Tomasz Piekarski, a bramkarz Stolema Dawid Dąbrowny z trudem sparował uderzenie. W 20. minucie gry Stolem przeprowadził kontratak, który skutecznie zakończył kapitan gości Mateusz Wachowiak. Rozczarowanie kibiców na Zielonej było ogromne, Gryf prowadził grę jednak to Stolem otworzył wynik spotkania.

...

IV - liga: GKS Kowale - Gryf Słupsk S.A. 1:2 (0:1).

• autor: skotawia95, 2019-08-17 09:41

...Pierwsze zwycięstwo w rozgrywkach IV ligi odnieśli piłkarze Gryfa Słupsk . Futboliści Gryfa pokonali w Gdańsku GKS Kowale 2:1 (1:0). Pierwszą bramkę po rzucie wolnym zdobył głową w 25. minucie Daniel Piechowski. Druga padła w 73. minucie. Z rzutu rożnego dośrodkowywał Tomasz Piekarski. Piłka następnie trafiła na lewą stronę do Krzysztofa Wańdzio, który dośrodkował, piłkę zgrał Piekarski, a z bliska trafił znów głową Piechowski. Honorową bramkę gospodarze strzelili tuż przed końcowym gwizdkiem.

Więcej w rozwinięciu newsa oraz Video z meczu.

IV - liga: Gryf Słupsk S.A. - Wikęd GOSRIT Luzino 0:0 (0:0).

• autor: skotawia95, 2019-08-11 11:27

Gryf Słupsk S.A. zremisował bezbramkowo swój pierwszy mecz w sezonie 2019/20 z KTS-K Wikęd Luzino. Inauguracja sezonu przed własną publicznością mogłaby być lepsza, jednak można cieszyć się z pierwszego punktu i solidnej postawy zespołu.

Pierwszym przeciwnikiem Słupszczan w nowym sezonie była drużyna Luzina, która przyzwyczaiła kibiców do równej formy i nieustępliwej postawy na boisku. Nie inaczej było w pierwszy weekend nowego sezonu w Słupsku. Goście z Luzina skutecznie się bronili i mieli swoje sytuacje w ataku.

Rusza Sprzedaż Karnetów Na Rundę Jesienną 2019/20.

• autor: skotawia95, 2019-07-28 22:03

Właśnie ruszyła sprzedaż karnetów na mecze Gryf Słupsk S.A. w rundzie jesiennej sezonu 2019/20. Karnety na trybunę krytą oraz trybuny odkryte dostępne są w sklepie STORM w C.H. Manhattan w cenach 80 i 40 zł. Kupując karnet zyskujesz darmowy wstęp jeden mecz ligowy i na wszystkie spotkania Gryfa w Pucharze Polski.

Jesienią 2019 roku pierwszy zespół Gryfa Słupsk S.A. rozegra przed własną publicznością dziewięć spotkań w ramach rozgrywek IV ligi pomorskiej. Pierwszy mecz już 10 sierpnia na stadionie przy ul. Zielonej 9 rozegramy z drużyną KTS-K Luzino. W sumie jesienią słupszczanie będą mogli obejrzeć dziewięć naszych meczy na rodzinnym terenie. Nabywcy karnetów zyskują jeden darmowy wstęp na mecz ligowy.