Gryfslupsk.futbolowo.pl - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Najbliższe spotkanie

KP Starogard GdańskiGryf Słupsk S.A. (S)
KP Starogard Gdański   Gryf Słupsk S.A. (S)
2017-05-03, 16:00:00

Stadion Miejski im. Kazimierza Deyny w Starogardzie Gdańskim --------------->

Statystyki przedmeczowe »

Logowanie

Kalendarium

30

04-2017

niedziela

01

05-2017

pon.

02

05-2017

wtorek

03

05-2017

środa

SENIORZY (IV - LIGA) - KP STAROGARD GDAŃSKI - GRYF SŁUPSK GODZ: 16:00

04

05-2017

czwartek

05

05-2017

piątek

06

05-2017

sobota

Sport.pl

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Ankiety

Czy podobają się wam nowe koszulki.

Wyszukiwarka

Zczuba.tv

PZPN

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 35, wczoraj: 37
ogółem: 267 634

statystyki szczegółowe

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
34  2017-06-18 Sokół Wyczechy (B) Bytovia II Bytów 00:00
34  2017-06-18 Orkan Rumia (B) Gedania Gdańsk 00:00
34  2017-06-18 Grom Nowy Staw (B) Kaszubia Kościerzyna (S) 00:00
34  2017-06-18 KP Starogard Gdański Arka II Gdynia (S) 00:00
34  2017-06-18 Stolem Gniewino GTS Kolbudy 00:00
34  2017-06-18 Gryf Słupsk S.A. (S) Powiśle Dzierzgoń 00:00
34  2017-06-18 Cartusia Kartuzy (S) Anioły Garczegorze 00:00
34  2017-06-18 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) Rodło Kwidzyn 00:00
34  2017-06-18 Centrum Pelplin Wierzyca Pelplin (S) 00:00
33  2017-06-15 Wierzyca Pelplin (S) Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 00:00
33  2017-06-15 Rodło Kwidzyn Cartusia Kartuzy (S) 00:00
33  2017-06-15 Anioły Garczegorze Gryf Słupsk S.A. (S) 00:00
33  2017-06-15 Powiśle Dzierzgoń Stolem Gniewino 00:00
33  2017-06-15 GTS Kolbudy KP Starogard Gdański 00:00
33  2017-06-15 Arka II Gdynia (S) Grom Nowy Staw (B) 00:00
33  2017-06-15 Kaszubia Kościerzyna (S) Orkan Rumia (B) 00:00
33  2017-06-15 Gedania Gdańsk Sokół Wyczechy (B) 00:00
33  2017-06-15 Bytovia II Bytów Centrum Pelplin 00:00
32  2017-06-11 Bytovia II Bytów Gedania Gdańsk 00:00
32  2017-06-11 Sokół Wyczechy (B) Kaszubia Kościerzyna (S) 00:00
32  2017-06-11 Orkan Rumia (B) Arka II Gdynia (S) 00:00
32  2017-06-11 Grom Nowy Staw (B) GTS Kolbudy 00:00
32  2017-06-11 KP Starogard Gdański Powiśle Dzierzgoń 00:00
32  2017-06-11 Stolem Gniewino Anioły Garczegorze 00:00
32  2017-06-11 Gryf Słupsk S.A. (S) Rodło Kwidzyn 00:00
32  2017-06-11 Cartusia Kartuzy (S) Wierzyca Pelplin (S) 00:00
32  2017-06-11 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) Centrum Pelplin 00:00
31  2017-06-04 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) Cartusia Kartuzy (S) 00:00
31  2017-06-04 Wierzyca Pelplin (S) Gryf Słupsk S.A. (S) 00:00
31  2017-06-04 Rodło Kwidzyn Stolem Gniewino 00:00
31  2017-06-04 Anioły Garczegorze KP Starogard Gdański 00:00
31  2017-06-04 Powiśle Dzierzgoń Grom Nowy Staw (B) 00:00
31  2017-06-04 GTS Kolbudy Orkan Rumia (B) 00:00
31  2017-06-04 Arka II Gdynia (S) Sokół Wyczechy (B) 00:00
31  2017-06-04 Kaszubia Kościerzyna (S) Bytovia II Bytów 00:00
31  2017-06-04 Gedania Gdańsk Centrum Pelplin 00:00
30  2017-05-28 Gedania Gdańsk Kaszubia Kościerzyna (S) 00:00
30  2017-05-28 Bytovia II Bytów Arka II Gdynia (S) 00:00
30  2017-05-28 Sokół Wyczechy (B) GTS Kolbudy 00:00
30  2017-05-28 Orkan Rumia (B) Powiśle Dzierzgoń 00:00
30  2017-05-28 Grom Nowy Staw (B) Anioły Garczegorze 00:00
30  2017-05-28 KP Starogard Gdański Rodło Kwidzyn 00:00
30  2017-05-28 Stolem Gniewino Wierzyca Pelplin (S) 00:00
30  2017-05-28 Gryf Słupsk S.A. (S) Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 00:00
30  2017-05-28 Centrum Pelplin Cartusia Kartuzy (S) 00:00
29  2017-05-21 Cartusia Kartuzy (S) Gryf Słupsk S.A. (S) 00:00
29  2017-05-21 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) Stolem Gniewino 00:00
29  2017-05-21 Wierzyca Pelplin (S) KP Starogard Gdański 00:00
29  2017-05-21 Rodło Kwidzyn Grom Nowy Staw (B) 00:00
29  2017-05-21 Anioły Garczegorze Orkan Rumia (B) 00:00
29  2017-05-21 Powiśle Dzierzgoń Sokół Wyczechy (B) 00:00
29  2017-05-21 GTS Kolbudy Bytovia II Bytów 00:00
29  2017-05-21 Arka II Gdynia (S) Gedania Gdańsk 00:00
29  2017-05-21 Kaszubia Kościerzyna (S) Centrum Pelplin 00:00
28  2017-05-14 Kaszubia Kościerzyna (S) Arka II Gdynia (S) 00:00
28  2017-05-14 Gedania Gdańsk GTS Kolbudy 00:00
28  2017-05-14 Bytovia II Bytów Powiśle Dzierzgoń 00:00
28  2017-05-14 Sokół Wyczechy (B) Anioły Garczegorze 00:00
28  2017-05-14 Orkan Rumia (B) Rodło Kwidzyn 00:00
28  2017-05-14 Grom Nowy Staw (B) Wierzyca Pelplin (S) 00:00
28  2017-05-14 KP Starogard Gdański Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 00:00
28  2017-05-14 Stolem Gniewino Cartusia Kartuzy (S) 00:00
28  2017-05-14 Centrum Pelplin Gryf Słupsk S.A. (S) 00:00
27  2017-05-07 Gryf Słupsk S.A. (S) Stolem Gniewino 00:00
27  2017-05-07 Cartusia Kartuzy (S) KP Starogard Gdański 00:00
27  2017-05-07 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) Grom Nowy Staw (B) 00:00
27  2017-05-07 Wierzyca Pelplin (S) Orkan Rumia (B) 00:00
27  2017-05-07 Rodło Kwidzyn Sokół Wyczechy (B) 00:00
27  2017-05-07 Anioły Garczegorze Bytovia II Bytów 00:00
27  2017-05-07 Powiśle Dzierzgoń Gedania Gdańsk 00:00
27  2017-05-07 GTS Kolbudy Kaszubia Kościerzyna (S) 00:00
27  2017-05-07 Arka II Gdynia (S) Centrum Pelplin 00:00
26  2017-05-03 Arka II Gdynia (S) GTS Kolbudy 19:00
26  2017-05-03 Kaszubia Kościerzyna (S) Powiśle Dzierzgoń 12:00
26  2017-05-03 Gedania Gdańsk Anioły Garczegorze 11:00
26  2017-05-03 Bytovia II Bytów Rodło Kwidzyn 00:00
26  2017-05-03 Sokół Wyczechy (B) Wierzyca Pelplin (S) 16:00
26  2017-05-03 Orkan Rumia (B) Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 12:00
26  2017-05-03 Grom Nowy Staw (B) Cartusia Kartuzy (S) 15:00
26  2017-05-03 KP Starogard Gdański Gryf Słupsk S.A. (S) 16:00
26  2017-05-03 Centrum Pelplin Stolem Gniewino 15:00
25  2017-04-30 Anioły Garczegorze Kaszubia Kościerzyna (S) 14:10
25  2017-04-29 Stolem Gniewino KP Starogard Gdański 17:00
25  2017-04-29 Gryf Słupsk S.A. (S) Grom Nowy Staw (B) 16:00
25  2017-04-29 Cartusia Kartuzy (S) Orkan Rumia (B) 11:00
25  2017-04-29 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) Sokół Wyczechy (B) 17:00
25  2017-04-29 Wierzyca Pelplin (S) Bytovia II Bytów 17:00
25  2017-04-29 Rodło Kwidzyn Gedania Gdańsk 00:00
25  2017-04-29 Powiśle Dzierzgoń Arka II Gdynia (S) 17:00
25  2017-04-29 GTS Kolbudy Centrum Pelplin 15:00
24  2017-04-23 Arka II Gdynia (S) 3:0 Anioły Garczegorze zobacz ›
24  2017-04-23 Bytovia II Bytów 0:2 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) zobacz ›
24  2017-04-23 Centrum Pelplin 2:1 KP Starogard Gdański zobacz ›
24  2017-04-22 GTS Kolbudy 1:1 Powiśle Dzierzgoń zobacz ›
24  2017-04-22 Kaszubia Kościerzyna (S) 3:0 Rodło Kwidzyn zobacz ›
24  2017-04-22 Gedania Gdańsk 1:3 Wierzyca Pelplin (S) zobacz ›
24  2017-04-22 Sokół Wyczechy (B) 1:3 Cartusia Kartuzy (S) zobacz ›
24  2017-04-22 Orkan Rumia (B) 2:1 Gryf Słupsk S.A. (S) zobacz ›
24  2017-04-22 Grom Nowy Staw (B) 1:0 Stolem Gniewino zobacz ›
23  2017-04-15 Powiśle Dzierzgoń 2:4 Centrum Pelplin zobacz ›
23  2017-04-15 Cartusia Kartuzy (S) 0:0 Bytovia II Bytów zobacz ›
23  2017-04-15 Anioły Garczegorze 4:3 GTS Kolbudy zobacz ›
23  2017-04-15 KP Starogard Gdański 2:1 Grom Nowy Staw (B) zobacz ›
23  2017-04-12 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 5:2 Gedania Gdańsk zobacz ›
23  2017-04-12 Stolem Gniewino 3:0 Orkan Rumia (B) zobacz ›
23  2017-04-12 Rodło Kwidzyn 0:3 Arka II Gdynia (S) zobacz ›
23  2017-04-12 Wierzyca Pelplin (S) 1:0 Kaszubia Kościerzyna (S) zobacz ›
23  2017-04-12 Gryf Słupsk S.A. (S) 6:2 Sokół Wyczechy (B) zobacz ›
22  2017-04-09 Arka II Gdynia (S) 2:0 Wierzyca Pelplin (S) zobacz ›
22  2017-04-09 Bytovia II Bytów 1:4 Gryf Słupsk S.A. (S) zobacz ›
22  2017-04-08 Powiśle Dzierzgoń 2:1 Anioły Garczegorze zobacz ›
22  2017-04-08 GTS Kolbudy 3:0 Rodło Kwidzyn zobacz ›
22  2017-04-08 Kaszubia Kościerzyna (S) 3:0 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) zobacz ›
22  2017-04-08 Gedania Gdańsk 1:1 Cartusia Kartuzy (S) zobacz ›
22  2017-04-08 Sokół Wyczechy (B) 2:4 Stolem Gniewino zobacz ›
22  2017-04-08 Orkan Rumia (B) 0:2 KP Starogard Gdański zobacz ›
22  2017-04-08 Centrum Pelplin 1:1 Grom Nowy Staw (B) zobacz ›
21  2017-04-02 Anioły Garczegorze 1:2 Centrum Pelplin zobacz ›
21  2017-04-01 Grom Nowy Staw (B) 2:2 Orkan Rumia (B) zobacz ›
21  2017-04-01 KP Starogard Gdański 4:0 Sokół Wyczechy (B) zobacz ›
21  2017-04-01 Stolem Gniewino 0:1 Bytovia II Bytów zobacz ›
21  2017-04-01 Gryf Słupsk S.A. (S) 3:2 Gedania Gdańsk zobacz ›
21  2017-04-01 Cartusia Kartuzy (S) 0:2 Kaszubia Kościerzyna (S) zobacz ›
21  2017-04-01 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1:0 Arka II Gdynia (S) zobacz ›
21  2017-04-01 Wierzyca Pelplin (S) 3:0 GTS Kolbudy zobacz ›
21  2017-04-01 Rodło Kwidzyn 0:3 Powiśle Dzierzgoń zobacz ›
20  2017-03-26 Arka II Gdynia (S) 0:2 Cartusia Kartuzy (S) zobacz ›
20  2017-03-26 Bytovia II Bytów 2:4 KP Starogard Gdański zobacz ›
20  2017-03-25 Anioły Garczegorze 3:0 Rodło Kwidzyn zobacz ›
20  2017-03-25 Powiśle Dzierzgoń 1:4 Wierzyca Pelplin (S) zobacz ›
20  2017-03-25 GTS Kolbudy 1:1 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) zobacz ›
20  2017-03-25 Kaszubia Kościerzyna (S) 1:3 Gryf Słupsk S.A. (S) zobacz ›
20  2017-03-25 Gedania Gdańsk 0:0 Stolem Gniewino zobacz ›
20  2017-03-25 Sokół Wyczechy (B) 1:3 Grom Nowy Staw (B) zobacz ›
20  2017-03-25 Centrum Pelplin 3:0 Orkan Rumia (B) zobacz ›
19  2017-03-19 Orkan Rumia (B) 4:2 Sokół Wyczechy (B) zobacz ›
19  2017-03-18 Grom Nowy Staw (B) 2:1 Bytovia II Bytów zobacz ›
19  2017-03-18 KP Starogard Gdański 4:4 Gedania Gdańsk zobacz ›
19  2017-03-18 Stolem Gniewino 3:2 Kaszubia Kościerzyna (S) zobacz ›
19  2017-03-18 Gryf Słupsk S.A. (S) 1:2 Arka II Gdynia (S) zobacz ›
19  2017-03-18 Cartusia Kartuzy (S) 2:4 GTS Kolbudy zobacz ›
19  2017-03-18 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 0:0 Powiśle Dzierzgoń zobacz ›
19  2017-03-18 Wierzyca Pelplin (S) 4:2 Anioły Garczegorze zobacz ›
19  2017-03-18 Rodło Kwidzyn 0:3 Centrum Pelplin zobacz ›
18  2017-03-12 Anioły Garczegorze 1:3 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) zobacz ›
18  2017-03-12 Powiśle Dzierzgoń 1:0 Cartusia Kartuzy (S) zobacz ›
18  2017-03-12 Kaszubia Kościerzyna (S) 1:5 KP Starogard Gdański zobacz ›
18  2017-03-12 Gedania Gdańsk 0:2 Grom Nowy Staw (B) zobacz ›
18  2017-03-12 Bytovia II Bytów 1:0 Orkan Rumia (B) zobacz ›
18  2017-03-12 Centrum Pelplin 5:0 Sokół Wyczechy (B) zobacz ›
18  2017-03-11 Rodło Kwidzyn 0:3 Wierzyca Pelplin (S) zobacz ›
18  2017-03-11 GTS Kolbudy 1:1 Gryf Słupsk S.A. (S) zobacz ›
18  2017-03-11 Arka II Gdynia (S) 2:2 Stolem Gniewino zobacz ›
17  2016-11-27 Anioły Garczegorze 2:1 Cartusia Kartuzy (S) zobacz ›
17  2016-11-26 Bytovia II Bytów 3:2 Sokół Wyczechy (B) zobacz ›
17  2016-11-26 Gedania Gdańsk 1:1 Orkan Rumia (B) zobacz ›
17  2016-11-26 Kaszubia Kościerzyna (S) 4:0 Grom Nowy Staw (B) zobacz ›
17  2016-11-26 Arka II Gdynia (S) 0:1 KP Starogard Gdański zobacz ›
17  2016-11-26 GTS Kolbudy 0:1 Stolem Gniewino zobacz ›
17  2016-11-26 Powiśle Dzierzgoń 2:1 Gryf Słupsk S.A. (S) zobacz ›
17  2016-11-26 Rodło Kwidzyn 1:0 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) zobacz ›
17  2016-11-26 Wierzyca Pelplin (S) 1:1 Centrum Pelplin zobacz ›
16  2016-11-20 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1:5 Wierzyca Pelplin (S) zobacz ›
16  2016-11-20 Orkan Rumia (B) 1:2 Kaszubia Kościerzyna (S) zobacz ›
16  2016-11-19 Cartusia Kartuzy (S) 3:2 Rodło Kwidzyn zobacz ›
16  2016-11-19 Gryf Słupsk S.A. (S) 2:0 Anioły Garczegorze zobacz ›
16  2016-11-19 Stolem Gniewino 1:1 Powiśle Dzierzgoń zobacz ›
16  2016-11-19 KP Starogard Gdański 2:1 GTS Kolbudy zobacz ›
16  2016-11-19 Grom Nowy Staw (B) 2:1 Arka II Gdynia (S) zobacz ›
16  2016-11-19 Sokół Wyczechy (B) 2:0 Gedania Gdańsk zobacz ›
16  2016-11-19 Centrum Pelplin 5:0 Bytovia II Bytów zobacz ›
15  2017-03-05 Centrum Pelplin 2:2 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) zobacz ›
15  2017-03-04 Gedania Gdańsk 0:2 Bytovia II Bytów zobacz ›
15  2016-11-13 Anioły Garczegorze 1:0 Stolem Gniewino zobacz ›
15  2016-11-12 Kaszubia Kościerzyna (S) 5:0 Sokół Wyczechy (B) zobacz ›
15  2016-11-12 Arka II Gdynia (S) 2:0 Orkan Rumia (B) zobacz ›
15  2016-11-12 GTS Kolbudy 3:4 Grom Nowy Staw (B) zobacz ›
15  2016-11-12 Powiśle Dzierzgoń 2:0 KP Starogard Gdański zobacz ›
15  2016-11-12 Rodło Kwidzyn 1:1 Gryf Słupsk S.A. (S) zobacz ›
15  2016-11-11 Wierzyca Pelplin (S) 7:1 Cartusia Kartuzy (S) zobacz ›
14  2016-11-06 Orkan Rumia (B) 0:2 GTS Kolbudy zobacz ›
14  2016-11-06 Bytovia II Bytów 6:0 Kaszubia Kościerzyna (S) zobacz ›
14  2016-11-05 Cartusia Kartuzy (S) 0:2 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) zobacz ›
14  2016-11-05 Gryf Słupsk S.A. (S) 1:2 Wierzyca Pelplin (S) zobacz ›
14  2016-11-05 Stolem Gniewino 0:0 Rodło Kwidzyn zobacz ›
14  2016-11-05 KP Starogard Gdański 1:1 Anioły Garczegorze zobacz ›
14  2016-11-05 Grom Nowy Staw (B) 0:1 Powiśle Dzierzgoń zobacz ›
14  2016-11-05 Sokół Wyczechy (B) 0:5 Arka II Gdynia (S) zobacz ›
14  2016-11-05 Centrum Pelplin 1:0 Gedania Gdańsk zobacz ›
13  2016-10-30 Arka II Gdynia (S) 3:0 Bytovia II Bytów zobacz ›
13  2016-10-30 Anioły Garczegorze 2:4 Grom Nowy Staw (B) zobacz ›
13  2016-10-29 Kaszubia Kościerzyna (S) 3:1 Gedania Gdańsk zobacz ›
13  2016-10-29 GTS Kolbudy 4:2 Sokół Wyczechy (B) zobacz ›
13  2016-10-29 Powiśle Dzierzgoń 1:3 Orkan Rumia (B) zobacz ›
13  2016-10-29 Rodło Kwidzyn 1:3 KP Starogard Gdański zobacz ›
13  2016-10-29 Wierzyca Pelplin (S) 3:1 Stolem Gniewino zobacz ›
13  2016-10-29 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 3:2 Gryf Słupsk S.A. (S) zobacz ›
13  2016-10-29 Cartusia Kartuzy (S) 0:0 Centrum Pelplin zobacz ›
12  2016-10-23 Bytovia II Bytów 1:3 GTS Kolbudy zobacz ›
12  2016-10-22 Gryf Słupsk S.A. (S) 2:1 Cartusia Kartuzy (S) zobacz ›
12  2016-10-22 Stolem Gniewino 2:1 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) zobacz ›
12  2016-10-22 KP Starogard Gdański 1:5 Wierzyca Pelplin (S) zobacz ›
12  2016-10-22 Grom Nowy Staw (B) 2:0 Rodło Kwidzyn zobacz ›
12  2016-10-22 Orkan Rumia (B) 2:5 Anioły Garczegorze zobacz ›
12  2016-10-22 Sokół Wyczechy (B) 1:2 Powiśle Dzierzgoń zobacz ›
12  2016-10-22 Gedania Gdańsk 1:5 Arka II Gdynia (S) zobacz ›
12  2016-10-22 Centrum Pelplin 2:1 Kaszubia Kościerzyna (S) zobacz ›
11  2016-10-26 Rodło Kwidzyn 2:1 Orkan Rumia (B) zobacz ›
11  2016-10-16 Arka II Gdynia (S) 5:1 Kaszubia Kościerzyna (S) zobacz ›
11  2016-10-16 Anioły Garczegorze 3:2 Sokół Wyczechy (B) zobacz ›
11  2016-10-15 GTS Kolbudy 0:1 Gedania Gdańsk zobacz ›
11  2016-10-15 Powiśle Dzierzgoń 1:1 Bytovia II Bytów zobacz ›
11  2016-10-15 Wierzyca Pelplin (S) 1:2 Grom Nowy Staw (B) zobacz ›
11  2016-10-15 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2:2 KP Starogard Gdański zobacz ›
11  2016-10-15 Cartusia Kartuzy (S) 0:0 Stolem Gniewino zobacz ›
11  2016-10-15 Gryf Słupsk S.A. (S) 4:0 Centrum Pelplin zobacz ›
10  2016-10-09 Bytovia II Bytów 0:0 Anioły Garczegorze zobacz ›
10  2016-10-08 Stolem Gniewino 2:0 Gryf Słupsk S.A. (S) zobacz ›
10  2016-10-08 KP Starogard Gdański 2:0 Cartusia Kartuzy (S) zobacz ›
10  2016-10-08 Grom Nowy Staw (B) 2:1 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) zobacz ›
10  2016-10-08 Orkan Rumia (B) 2:3 Wierzyca Pelplin (S) zobacz ›
10  2016-10-08 Sokół Wyczechy (B) 0:1 Rodło Kwidzyn zobacz ›
10  2016-10-08 Gedania Gdańsk 0:3 Powiśle Dzierzgoń zobacz ›
10  2016-10-08 Kaszubia Kościerzyna (S) 3:1 GTS Kolbudy zobacz ›
10  2016-10-08 Centrum Pelplin 1:0 Arka II Gdynia (S) zobacz ›
2016-10-02 Anioły Garczegorze 2:4 Gedania Gdańsk zobacz ›
2016-10-01 GTS Kolbudy 1:4 Arka II Gdynia (S) zobacz ›
2016-10-01 Powiśle Dzierzgoń 0:3 Kaszubia Kościerzyna (S) zobacz ›
2016-10-01 Rodło Kwidzyn 0:2 Bytovia II Bytów zobacz ›
2016-10-01 Wierzyca Pelplin (S) 6:2 Sokół Wyczechy (B) zobacz ›
2016-10-01 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1:1 Orkan Rumia (B) zobacz ›
2016-10-01 Cartusia Kartuzy (S) 1:4 Grom Nowy Staw (B) zobacz ›
2016-10-01 Gryf Słupsk S.A. (S) 3:1 KP Starogard Gdański zobacz ›
2016-10-01 Stolem Gniewino 1:0 Centrum Pelplin zobacz ›
2016-09-25 Bytovia II Bytów 0:4 Wierzyca Pelplin (S) zobacz ›
2016-09-25 Arka II Gdynia (S) 4:0 Powiśle Dzierzgoń zobacz ›
2016-09-24 KP Starogard Gdański 1:0 Stolem Gniewino zobacz ›
2016-09-24 Grom Nowy Staw (B) 3:1 Gryf Słupsk S.A. (S) zobacz ›
2016-09-24 Orkan Rumia (B) 2:1 Cartusia Kartuzy (S) zobacz ›
2016-09-24 Sokół Wyczechy (B) 1:0 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) zobacz ›
2016-09-24 Gedania Gdańsk 5:0 Rodło Kwidzyn zobacz ›
2016-09-24 Kaszubia Kościerzyna (S) 0:0 Anioły Garczegorze zobacz ›
2016-09-24 Centrum Pelplin 2:2 GTS Kolbudy zobacz ›
2016-09-18 Anioły Garczegorze 1:2 Arka II Gdynia (S) zobacz ›
2016-09-17 Powiśle Dzierzgoń 4:3 GTS Kolbudy zobacz ›
2016-09-17 Rodło Kwidzyn 0:1 Kaszubia Kościerzyna (S) zobacz ›
2016-09-17 Wierzyca Pelplin (S) 1:2 Gedania Gdańsk zobacz ›
2016-09-17 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 4:1 Bytovia II Bytów zobacz ›
2016-09-17 Cartusia Kartuzy (S) 4:6 Sokół Wyczechy (B) zobacz ›
2016-09-17 Gryf Słupsk S.A. (S) 0:1 Orkan Rumia (B) zobacz ›
2016-09-17 Stolem Gniewino 4:2 Grom Nowy Staw (B) zobacz ›
2016-09-17 KP Starogard Gdański 0:2 Centrum Pelplin zobacz ›
2016-09-11 Bytovia II Bytów 0:2 Cartusia Kartuzy (S) zobacz ›
2016-09-11 Arka II Gdynia (S) 3:0 Rodło Kwidzyn zobacz ›
2016-09-10 Grom Nowy Staw (B) 1:2 KP Starogard Gdański zobacz ›
2016-09-10 Orkan Rumia (B) 0:0 Stolem Gniewino zobacz ›
2016-09-10 Sokół Wyczechy (B) 2:2 Gryf Słupsk S.A. (S) zobacz ›
2016-09-10 Gedania Gdańsk 0:2 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) zobacz ›
2016-09-10 Kaszubia Kościerzyna (S) 0:2 Wierzyca Pelplin (S) zobacz ›
2016-09-10 GTS Kolbudy 3:1 Anioły Garczegorze zobacz ›
2016-09-10 Centrum Pelplin 2:0 Powiśle Dzierzgoń zobacz ›
2016-09-04 Anioły Garczegorze 0:3 Powiśle Dzierzgoń zobacz ›
2016-09-04 Rodło Kwidzyn 0:0 GTS Kolbudy zobacz ›
2016-09-03 Wierzyca Pelplin (S) 2:0 Arka II Gdynia (S) zobacz ›
2016-09-03 Cartusia Kartuzy (S) 0:2 Gedania Gdańsk zobacz ›
2016-09-03 Gryf Słupsk S.A. (S) 0:1 Bytovia II Bytów zobacz ›
2016-09-03 Stolem Gniewino 2:2 Sokół Wyczechy (B) zobacz ›
2016-09-03 KP Starogard Gdański 1:1 Orkan Rumia (B) zobacz ›
2016-09-03 Grom Nowy Staw (B) 1:2 Centrum Pelplin zobacz ›
2016-09-01 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 5:3 Kaszubia Kościerzyna (S) zobacz ›
2016-08-28 Gedania Gdańsk 0:1 Gryf Słupsk S.A. (S) zobacz ›
2016-08-28 Arka II Gdynia (S) 1:4 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) zobacz ›
2016-08-28 Centrum Pelplin 0:1 Anioły Garczegorze zobacz ›
2016-08-27 Orkan Rumia (B) 3:1 Grom Nowy Staw (B) zobacz ›
2016-08-27 Sokół Wyczechy (B) 1:3 KP Starogard Gdański zobacz ›
2016-08-27 Bytovia II Bytów 0:1 Stolem Gniewino zobacz ›
2016-08-27 Kaszubia Kościerzyna (S) 6:3 Cartusia Kartuzy (S) zobacz ›
2016-08-27 GTS Kolbudy 2:3 Wierzyca Pelplin (S) zobacz ›
2016-08-27 Powiśle Dzierzgoń 1:0 Rodło Kwidzyn zobacz ›
2016-08-21 Rodło Kwidzyn 0:0 Anioły Garczegorze zobacz ›
2016-08-21 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2:0 GTS Kolbudy zobacz ›
2016-08-21 Cartusia Kartuzy (S) 0:7 Arka II Gdynia (S) zobacz ›
2016-08-21 Gryf Słupsk S.A. (S) 2:2 Kaszubia Kościerzyna (S) zobacz ›
2016-08-21 Stolem Gniewino 2:3 Gedania Gdańsk zobacz ›
2016-08-21 KP Starogard Gdański 3:1 Bytovia II Bytów zobacz ›
2016-08-21 Grom Nowy Staw (B) 6:2 Sokół Wyczechy (B) zobacz ›
2016-08-21 Orkan Rumia (B) 3:1 Centrum Pelplin zobacz ›
2016-08-19 Wierzyca Pelplin (S) 2:2 Powiśle Dzierzgoń zobacz ›
2016-08-14 Kaszubia Kościerzyna (S) 4:1 Stolem Gniewino zobacz ›
2016-08-14 Arka II Gdynia (S) 0:1 Gryf Słupsk S.A. (S) zobacz ›
2016-08-14 Anioły Garczegorze 0:2 Wierzyca Pelplin (S) zobacz ›
2016-08-13 Sokół Wyczechy (B) 1:3 Orkan Rumia (B) zobacz ›
2016-08-13 Bytovia II Bytów 1:1 Grom Nowy Staw (B) zobacz ›
2016-08-13 Gedania Gdańsk 0:4 KP Starogard Gdański zobacz ›
2016-08-13 GTS Kolbudy 0:0 Cartusia Kartuzy (S) zobacz ›
2016-08-13 Powiśle Dzierzgoń 2:0 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) zobacz ›
2016-08-13 Centrum Pelplin 3:0 Rodło Kwidzyn zobacz ›
2016-08-07 Wierzyca Pelplin (S) 3:0 Rodło Kwidzyn zobacz ›
2016-08-06 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2:0 Anioły Garczegorze zobacz ›
2016-08-06 Cartusia Kartuzy (S) 1:2 Powiśle Dzierzgoń zobacz ›
2016-08-06 Gryf Słupsk S.A. (S) 4:1 GTS Kolbudy zobacz ›
2016-08-06 Stolem Gniewino 1:4 Arka II Gdynia (S) zobacz ›
2016-08-06 KP Starogard Gdański 0:1 Kaszubia Kościerzyna (S) zobacz ›
2016-08-06 Grom Nowy Staw (B) 2:0 Gedania Gdańsk zobacz ›
2016-08-06 Orkan Rumia (B) 2:2 Bytovia II Bytów zobacz ›
2016-08-06 Sokół Wyczechy (B) 0:1 Centrum Pelplin zobacz ›

Rozgrywki Pucharowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
---  2017-04-26 Gryf Słupsk S.A. (S) 5:2 Pogoń Lębork zobacz ›
---  2016-10-19 Gryf Słupsk S.A. (S) 3:0 Sokół Wyczechy (B) zobacz ›

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2017-03-05 Gryf Słupsk S.A. (S) 5:1 Arkadia Malechowo zobacz ›
2017-02-25 Gryf Słupsk S.A. (S) 6:1 Anioły Garczegorze zobacz ›
2017-02-18 Gryf Słupsk S.A. (S) 7:1 Sparta Sycewice zobacz ›
2017-02-11 Gryf Słupsk S.A. (S) 1:3 Stolem Gniewino zobacz ›
2017-02-04 Gryf Słupsk S.A. (S) 1:4 Gryf Słupsk Junior A CLJ zobacz ›
2017-01-28 Gryf Słupsk S.A. (S) 2:0 Gryf Polanów zobacz ›
2017-01-21 Gryf Słupsk S.A. (S) 3:1 Wieża Postomino zobacz ›

Ostatnie spotkanie

Gryf Słupsk S.A. (S)Pogoń Lębork
Gryf Słupsk S.A. (S) 5:2 Pogoń Lębork
2017-04-26, 17:00:00
Stadion przy ul: Zielonej 9 w Słupsku ------------>
     
spotkanie pucharowe
oceny zawodników »

Reklama

Zegar

Losowa galeria

Sparing: Gryf Słupsk S.A. - Leśnik Rossa Manowo 6:1 (2:0) (14.02.2016).
Ładowanie...

Najnowsza galeria

Sparing: Gryf Słupsk - Anioły Garczegorze (25.02.2017).
Ładowanie...

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 25
GTS Kolbudy - Centrum Pelplin
Powiśle Dzierzgoń - Arka II Gdynia (S)
Anioły Garczegorze - Kaszubia Kościerzyna (S)
Rodło Kwidzyn - Gedania Gdańsk
Wierzyca Pelplin (S) - Bytovia II Bytów
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Sokół Wyczechy (B)
Cartusia Kartuzy (S) - Orkan Rumia (B)
Gryf Słupsk S.A. (S) - Grom Nowy Staw (B)
Stolem Gniewino - KP Starogard Gdański

Wyniki

Ostatnia kolejka 24
Centrum Pelplin 2:1 KP Starogard Gdański
Grom Nowy Staw (B) 1:0 Stolem Gniewino
Orkan Rumia (B) 2:1 Gryf Słupsk S.A. (S)
Sokół Wyczechy (B) 1:3 Cartusia Kartuzy (S)
Bytovia II Bytów 0:2 Jaguar Kokoszki (Gdańsk)
Gedania Gdańsk 1:3 Wierzyca Pelplin (S)
Kaszubia Kościerzyna (S) 3:0 Rodło Kwidzyn
Arka II Gdynia (S) 3:0 Anioły Garczegorze
GTS Kolbudy 1:1 Powiśle Dzierzgoń

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.