Gryfslupsk.futbolowo.pl - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Logowanie

Kalendarium

25

05-2018

piątek

26

05-2018

sobota

27

05-2018

niedziela

28

05-2018

pon.

29

05-2018

wtorek

30

05-2018

środa

31

05-2018

czwartek

Sport.pl

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. skotawia95 1

Ankiety

Czy podobają się wam nowe koszulki.

Wyszukiwarka

Zczuba.tv

PZPN

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 118, wczoraj: 63
ogółem: 351 745

statystyki szczegółowe

Terminarz Rozgrywek

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
34  Cartusia Kartuzy Kaszubia Kościerzyna 00:00
34  Radunia Stężyca (b) MKS Orkan Rumia 00:00
34  GKS Kolbudy Sokół Wyczechy 00:00
34  Jaguar (Kokoszki) Gdańsk Gedania Gdańsk 00:00
34  Powiśle Dzierzgoń Gryf Słupsk S.A. 00:00
34  Wikęd Luzino (b) Stolem Gniewino 00:00
34  Grom Nowy Staw Anioły Garczegorze 00:00
34  Start Miastko (b) Pogoń Lębork (s) 00:00
34  Drutex-Bytovia II Bytów Arka II Gdynia 00:00
33  Arka II Gdynia Start Miastko (b) 00:00
33  Pogoń Lębork (s) Grom Nowy Staw 00:00
33  Anioły Garczegorze Wikęd Luzino (b) 00:00
33  Stolem Gniewino Powiśle Dzierzgoń 00:00
33  Gryf Słupsk S.A. Jaguar (Kokoszki) Gdańsk 00:00
33  GKS Kolbudy Gedania Gdańsk 00:00
33  Sokół Wyczechy Radunia Stężyca (b) 00:00
33  MKS Orkan Rumia Cartusia Kartuzy 00:00
33  Kaszubia Kościerzyna Drutex-Bytovia II Bytów 00:00
32  Kaszubia Kościerzyna MKS Orkan Rumia 00:00
32  Cartusia Kartuzy Sokół Wyczechy 00:00
32  Radunia Stężyca (b) Gedania Gdańsk 00:00
32  GKS Kolbudy Gryf Słupsk S.A. 00:00
32  Jaguar (Kokoszki) Gdańsk Stolem Gniewino 00:00
32  Powiśle Dzierzgoń Anioły Garczegorze 00:00
32  Wikęd Luzino (b) Pogoń Lębork (s) 00:00
32  Grom Nowy Staw Arka II Gdynia 00:00
32  Drutex-Bytovia II Bytów Start Miastko (b) 00:00
31  Start Miastko (b) Grom Nowy Staw 00:00
31  Arka II Gdynia Wikęd Luzino (b) 00:00
31  Pogoń Lębork (s) Powiśle Dzierzgoń 00:00
31  Anioły Garczegorze Jaguar (Kokoszki) Gdańsk 00:00
31  GKS Kolbudy Stolem Gniewino 00:00
31  Gryf Słupsk S.A. Radunia Stężyca (b) 00:00
31  Gedania Gdańsk Cartusia Kartuzy 00:00
31  Sokół Wyczechy Kaszubia Kościerzyna 00:00
31  MKS Orkan Rumia Drutex-Bytovia II Bytów 00:00
30  MKS Orkan Rumia Sokół Wyczechy 00:00
30  Kaszubia Kościerzyna Gedania Gdańsk 00:00
30  Cartusia Kartuzy Gryf Słupsk S.A. 00:00
30  Radunia Stężyca (b) Stolem Gniewino 00:00
30  GKS Kolbudy Anioły Garczegorze 00:00
30  Jaguar (Kokoszki) Gdańsk Pogoń Lębork (s) 00:00
30  Powiśle Dzierzgoń Arka II Gdynia 00:00
30  Wikęd Luzino (b) Start Miastko (b) 00:00
30  Drutex-Bytovia II Bytów Grom Nowy Staw 00:00
29  Grom Nowy Staw Wikęd Luzino (b) 00:00
29  Start Miastko (b) Powiśle Dzierzgoń 00:00
29  Arka II Gdynia Jaguar (Kokoszki) Gdańsk 00:00
29  Pogoń Lębork (s) GKS Kolbudy 00:00
29  Anioły Garczegorze Radunia Stężyca (b) 00:00
29  Stolem Gniewino Cartusia Kartuzy 00:00
29  Gryf Słupsk S.A. Kaszubia Kościerzyna 00:00
29  Gedania Gdańsk MKS Orkan Rumia 00:00
29  Sokół Wyczechy Drutex-Bytovia II Bytów 00:00
28  Sokół Wyczechy Gedania Gdańsk 00:00
28  MKS Orkan Rumia Gryf Słupsk S.A. 00:00
28  Kaszubia Kościerzyna Stolem Gniewino 00:00
28  Cartusia Kartuzy Anioły Garczegorze 00:00
28  Radunia Stężyca (b) Pogoń Lębork (s) 00:00
28  GKS Kolbudy Arka II Gdynia 00:00
28  Jaguar (Kokoszki) Gdańsk Start Miastko (b) 00:00
28  Powiśle Dzierzgoń Grom Nowy Staw 00:00
28  Drutex-Bytovia II Bytów Wikęd Luzino (b) 00:00
27  Wikęd Luzino (b) Powiśle Dzierzgoń 00:00
27  Grom Nowy Staw Jaguar (Kokoszki) Gdańsk 00:00
27  Start Miastko (b) GKS Kolbudy 00:00
27  Arka II Gdynia Radunia Stężyca (b) 00:00
27  Pogoń Lębork (s) Cartusia Kartuzy 00:00
27  Anioły Garczegorze Kaszubia Kościerzyna 00:00
27  Stolem Gniewino MKS Orkan Rumia 00:00
27  Gryf Słupsk S.A. Sokół Wyczechy 00:00
27  Gedania Gdańsk Drutex-Bytovia II Bytów 00:00
26  Gedania Gdańsk Gryf Słupsk S.A. 00:00
26  Sokół Wyczechy Stolem Gniewino 00:00
26  MKS Orkan Rumia Anioły Garczegorze 00:00
26  Kaszubia Kościerzyna Pogoń Lębork (s) 00:00
26  Cartusia Kartuzy Arka II Gdynia 00:00
26  Radunia Stężyca (b) Start Miastko (b) 00:00
26  GKS Kolbudy Grom Nowy Staw 00:00
26  Jaguar (Kokoszki) Gdańsk Wikęd Luzino (b) 00:00
26  Drutex-Bytovia II Bytów Powiśle Dzierzgoń 00:00
25  2018-04-29 Anioły Garczegorze Sokół Wyczechy 14:00
25  2018-04-28 Powiśle Dzierzgoń Jaguar (Kokoszki) Gdańsk 16:00
25  2018-04-28 Wikęd Luzino (b) GKS Kolbudy 16:00
25  2018-04-28 Grom Nowy Staw Radunia Stężyca (b) 14:00
25  2018-04-28 Start Miastko (b) Cartusia Kartuzy 17:00
25  2018-04-28 Arka II Gdynia Kaszubia Kościerzyna 11:00
25  2018-04-28 Pogoń Lębork (s) MKS Orkan Rumia 17:00
25  2018-04-28 Stolem Gniewino Gedania Gdańsk 13:00
25  2018-04-28 Gryf Słupsk S.A. Drutex-Bytovia II Bytów 15:00
24  2018-04-22 Gryf Słupsk S.A. 4:3 Stolem Gniewino zobacz ›
24  2018-04-22 Radunia Stężyca (b) 5:0 Wikęd Luzino (b) zobacz ›
24  2018-04-22 Drutex-Bytovia II Bytów 3:1 Jaguar (Kokoszki) Gdańsk zobacz ›
24  2018-04-21 Gedania Gdańsk 4:0 Anioły Garczegorze zobacz ›
24  2018-04-21 Sokół Wyczechy 1:3 Pogoń Lębork (s) zobacz ›
24  2018-04-21 MKS Orkan Rumia 1:1 Arka II Gdynia zobacz ›
24  2018-04-21 Kaszubia Kościerzyna 2:0 Start Miastko (b) zobacz ›
24  2018-04-21 Cartusia Kartuzy 2:7 Grom Nowy Staw zobacz ›
24  2018-04-21 GKS Kolbudy 1:1 Powiśle Dzierzgoń zobacz ›
23  2018-04-15 Arka II Gdynia 5:1 Sokół Wyczechy zobacz ›
23  2018-04-15 Anioły Garczegorze 3:2 Gryf Słupsk S.A. zobacz ›
23  2018-04-14 Jaguar (Kokoszki) Gdańsk 1:1 GKS Kolbudy zobacz ›
23  2018-04-14 Powiśle Dzierzgoń 0:3 Radunia Stężyca (b) zobacz ›
23  2018-04-14 Wikęd Luzino (b) 1:0 Cartusia Kartuzy zobacz ›
23  2018-04-14 Grom Nowy Staw 4:0 Kaszubia Kościerzyna zobacz ›
23  2018-04-14 Start Miastko (b) 2:1 MKS Orkan Rumia zobacz ›
23  2018-04-14 Pogoń Lębork (s) 2:2 Gedania Gdańsk zobacz ›
23  2018-04-14 Stolem Gniewino 0:2 Drutex-Bytovia II Bytów zobacz ›
22  2018-04-08 Drutex-Bytovia II Bytów 2:0 GKS Kolbudy zobacz ›
22  2018-04-07 Stolem Gniewino 0:3 Anioły Garczegorze zobacz ›
22  2018-04-07 Gryf Słupsk S.A. 3:1 Pogoń Lębork (s) zobacz ›
22  2018-04-07 Gedania Gdańsk 0:5 Arka II Gdynia zobacz ›
22  2018-04-07 Sokół Wyczechy 0:2 Start Miastko (b) zobacz ›
22  2018-04-07 MKS Orkan Rumia 0:2 Grom Nowy Staw zobacz ›
22  2018-04-07 Kaszubia Kościerzyna 1:1 Wikęd Luzino (b) zobacz ›
22  2018-04-07 Cartusia Kartuzy 0:4 Powiśle Dzierzgoń zobacz ›
22  2018-04-07 Radunia Stężyca (b) 5:0 Jaguar (Kokoszki) Gdańsk zobacz ›
21  2018-03-31 GKS Kolbudy 0:3 Radunia Stężyca (b) zobacz ›
21  2018-03-31 Jaguar (Kokoszki) Gdańsk 2:2 Cartusia Kartuzy zobacz ›
21  2018-03-31 Powiśle Dzierzgoń 1:1 Kaszubia Kościerzyna zobacz ›
21  2018-03-31 Wikęd Luzino (b) 1:1 MKS Orkan Rumia zobacz ›
21  2018-03-31 Grom Nowy Staw 4:1 Sokół Wyczechy zobacz ›
21  2018-03-31 Start Miastko (b) 1:4 Gedania Gdańsk zobacz ›
21  2018-03-31 Anioły Garczegorze 1:0 Drutex-Bytovia II Bytów zobacz ›
21  2018-03-28 Arka II Gdynia 1:2 Gryf Słupsk S.A. zobacz ›
21  2018-03-28 Pogoń Lębork (s) 1:4 Stolem Gniewino zobacz ›
20  2018-05-09 Kaszubia Kościerzyna Jaguar (Kokoszki) Gdańsk 18:00
20  2018-03-25 Anioły Garczegorze 3:0 Pogoń Lębork (s) zobacz ›
20  2018-03-25 Drutex-Bytovia II Bytów 0:6 Radunia Stężyca (b) zobacz ›
20  2018-03-24 Stolem Gniewino 1:2 Arka II Gdynia zobacz ›
20  2018-03-24 Gryf Słupsk S.A. 0:1 Start Miastko (b) zobacz ›
20  2018-03-24 Gedania Gdańsk 3:6 Grom Nowy Staw zobacz ›
20  2018-03-24 MKS Orkan Rumia 5:2 Powiśle Dzierzgoń zobacz ›
20  2018-03-24 Cartusia Kartuzy 3:3 GKS Kolbudy zobacz ›
20  2018-03-24 Wikęd Luzino (b) 3:0 Sokół Wyczechy zobacz ›
19  2018-05-16 Wikęd Luzino (b) Gedania Gdańsk 18:00
19  2018-05-03 Powiśle Dzierzgoń Sokół Wyczechy 16:00
19  2018-05-01 Start Miastko (b) Stolem Gniewino 13:00
19  2018-03-18 Radunia Stężyca (b) 2:0 Cartusia Kartuzy zobacz ›
19  2018-03-18 GKS Kolbudy 2:1 Kaszubia Kościerzyna zobacz ›
19  2018-03-18 Arka II Gdynia 1:1 Anioły Garczegorze zobacz ›
19  2018-03-17 Jaguar (Kokoszki) Gdańsk 4:0 MKS Orkan Rumia zobacz ›
19  2018-03-17 Grom Nowy Staw 0:1 Gryf Słupsk S.A. zobacz ›
19  2018-03-17 Pogoń Lębork (s) 0:1 Drutex-Bytovia II Bytów zobacz ›
18  2018-06-06 Stolem Gniewino Grom Nowy Staw 17:00
18  2018-06-06 Kaszubia Kościerzyna Radunia Stężyca (b) 17:30
18  2018-05-23 Sokół Wyczechy Jaguar (Kokoszki) Gdańsk 17:00
18  2018-05-16 Anioły Garczegorze Start Miastko (b) 17:00
18  2018-05-09 MKS Orkan Rumia GKS Kolbudy 18:30
18  2018-04-25 Wikęd Luzino (b) Gryf Słupsk S.A. 16:30
18  2018-03-11 Drutex-Bytovia II Bytów 0:1 Cartusia Kartuzy zobacz ›
18  2018-03-10 Pogoń Lębork (s) 1:0 Arka II Gdynia zobacz ›
18  2018-03-10 Gedania Gdańsk 2:1 Powiśle Dzierzgoń zobacz ›
17  2018-05-02 Anioły Garczegorze Grom Nowy Staw 17:00
17  2017-11-19 MKS Orkan Rumia 0:3 Radunia Stężyca (b) zobacz ›
17  2017-11-18 Kaszubia Kościerzyna 0:0 Cartusia Kartuzy zobacz ›
17  2017-11-18 Sokół Wyczechy 0:6 GKS Kolbudy zobacz ›
17  2017-11-18 Gedania Gdańsk 1:0 Jaguar (Kokoszki) Gdańsk zobacz ›
17  2017-11-18 Gryf Słupsk S.A. 2:0 Powiśle Dzierzgoń zobacz ›
17  2017-11-18 Stolem Gniewino 2:0 Wikęd Luzino (b) zobacz ›
17  2017-11-18 Pogoń Lębork (s) 3:1 Start Miastko (b) zobacz ›
17  2017-11-18 Arka II Gdynia 2:2 Drutex-Bytovia II Bytów zobacz ›
16  2017-11-12 Start Miastko (b) 1:1 Arka II Gdynia zobacz ›
16  2017-11-12 Wikęd Luzino (b) 0:0 Anioły Garczegorze zobacz ›
16  2017-11-12 Radunia Stężyca (b) 12:0 Sokół Wyczechy zobacz ›
16  2017-11-12 Drutex-Bytovia II Bytów 0:1 Kaszubia Kościerzyna zobacz ›
16  2017-11-11 Grom Nowy Staw 4:0 Pogoń Lębork (s) zobacz ›
16  2017-11-11 Powiśle Dzierzgoń 1:1 Stolem Gniewino zobacz ›
16  2017-11-11 Jaguar (Kokoszki) Gdańsk 4:4 Gryf Słupsk S.A. zobacz ›
16  2017-11-11 Gedania Gdańsk 0:3 GKS Kolbudy zobacz ›
16  2017-11-11 Cartusia Kartuzy 1:2 MKS Orkan Rumia zobacz ›
15  2017-11-05 MKS Orkan Rumia 2:3 Kaszubia Kościerzyna zobacz ›
15  2017-11-05 Anioły Garczegorze 5:0 Powiśle Dzierzgoń zobacz ›
15  2017-11-04 Sokół Wyczechy 0:7 Cartusia Kartuzy zobacz ›
15  2017-11-04 Gedania Gdańsk 1:8 Radunia Stężyca (b) zobacz ›
15  2017-11-04 Gryf Słupsk S.A. 2:0 GKS Kolbudy zobacz ›
15  2017-11-04 Stolem Gniewino 1:1 Jaguar (Kokoszki) Gdańsk zobacz ›
15  2017-11-04 Pogoń Lębork (s) 0:4 Wikęd Luzino (b) zobacz ›
15  2017-11-04 Arka II Gdynia 0:2 Grom Nowy Staw zobacz ›
15  2017-11-04 Start Miastko (b) 0:0 Drutex-Bytovia II Bytów zobacz ›
14  2017-11-25 Jaguar (Kokoszki) Gdańsk 0:3 Anioły Garczegorze zobacz ›
14  2017-11-25 Stolem Gniewino 2:2 GKS Kolbudy zobacz ›
14  2017-11-25 Cartusia Kartuzy 2:2 Gedania Gdańsk zobacz ›
14  2017-10-29 Radunia Stężyca (b) 0:0 Gryf Słupsk S.A. zobacz ›
14  2017-10-29 Drutex-Bytovia II Bytów 1:0 MKS Orkan Rumia zobacz ›
14  2017-10-28 Grom Nowy Staw 3:0 Start Miastko (b) zobacz ›
14  2017-10-28 Wikęd Luzino (b) 2:0 Arka II Gdynia zobacz ›
14  2017-10-28 Powiśle Dzierzgoń 0:3 Pogoń Lębork (s) zobacz ›
14  2017-10-28 Kaszubia Kościerzyna 3:0 Sokół Wyczechy zobacz ›
13  2017-10-22 Anioły Garczegorze 3:1 GKS Kolbudy zobacz ›
13  2017-10-21 Sokół Wyczechy 3:2 MKS Orkan Rumia zobacz ›
13  2017-10-21 Gedania Gdańsk 1:2 Kaszubia Kościerzyna zobacz ›
13  2017-10-21 Gryf Słupsk S.A. 3:0 Cartusia Kartuzy zobacz ›
13  2017-10-21 Stolem Gniewino 2:3 Radunia Stężyca (b) zobacz ›
13  2017-10-21 Pogoń Lębork (s) 3:1 Jaguar (Kokoszki) Gdańsk zobacz ›
13  2017-10-21 Arka II Gdynia 5:2 Powiśle Dzierzgoń zobacz ›
13  2017-10-21 Start Miastko (b) 4:1 Wikęd Luzino (b) zobacz ›
13  2017-10-21 Grom Nowy Staw 1:1 Drutex-Bytovia II Bytów zobacz ›
12  2017-10-15 Radunia Stężyca (b) 3:2 Anioły Garczegorze zobacz ›
12  2017-10-15 Drutex-Bytovia II Bytów 2:1 Sokół Wyczechy zobacz ›
12  2017-10-14 Wikęd Luzino (b) 0:4 Grom Nowy Staw zobacz ›
12  2017-10-14 Powiśle Dzierzgoń 2:2 Start Miastko (b) zobacz ›
12  2017-10-14 Jaguar (Kokoszki) Gdańsk 2:1 Arka II Gdynia zobacz ›
12  2017-10-14 GKS Kolbudy 0:0 Pogoń Lębork (s) zobacz ›
12  2017-10-14 Cartusia Kartuzy 0:3 Stolem Gniewino zobacz ›
12  2017-10-14 Kaszubia Kościerzyna 3:3 Gryf Słupsk S.A. zobacz ›
12  2017-10-14 MKS Orkan Rumia 1:1 Gedania Gdańsk zobacz ›
11  2017-10-08 Anioły Garczegorze 2:1 Cartusia Kartuzy zobacz ›
11  2017-10-08 Arka II Gdynia 2:1 GKS Kolbudy zobacz ›
11  2017-10-07 Gedania Gdańsk 8:2 Sokół Wyczechy zobacz ›
11  2017-10-07 Gryf Słupsk S.A. 5:0 MKS Orkan Rumia zobacz ›
11  2017-10-07 Stolem Gniewino 0:1 Kaszubia Kościerzyna zobacz ›
11  2017-10-07 Pogoń Lębork (s) 0:1 Radunia Stężyca (b) zobacz ›
11  2017-10-07 Start Miastko (b) 0:2 Jaguar (Kokoszki) Gdańsk zobacz ›
11  2017-10-07 Grom Nowy Staw 4:0 Powiśle Dzierzgoń zobacz ›
11  2017-10-07 Wikęd Luzino (b) 2:1 Drutex-Bytovia II Bytów zobacz ›
10  2017-10-01 Radunia Stężyca (b) 2:0 Arka II Gdynia zobacz ›
10  2017-10-01 Cartusia Kartuzy 1:1 Pogoń Lębork (s) zobacz ›
10  2017-10-01 Drutex-Bytovia II Bytów 1:1 Gedania Gdańsk zobacz ›
10  2017-09-30 Powiśle Dzierzgoń 1:1 Wikęd Luzino (b) zobacz ›
10  2017-09-30 Jaguar (Kokoszki) Gdańsk 1:3 Grom Nowy Staw zobacz ›
10  2017-09-30 GKS Kolbudy 4:0 Start Miastko (b) zobacz ›
10  2017-09-30 Kaszubia Kościerzyna 2:2 Anioły Garczegorze zobacz ›
10  2017-09-30 MKS Orkan Rumia 1:2 Stolem Gniewino zobacz ›
10  2017-09-30 Sokół Wyczechy 0:6 Gryf Słupsk S.A. zobacz ›
2017-09-24 Anioły Garczegorze 1:3 MKS Orkan Rumia zobacz ›
2017-09-24 Arka II Gdynia 0:2 Cartusia Kartuzy zobacz ›
2017-09-23 Gryf Słupsk S.A. 3:0 Gedania Gdańsk zobacz ›
2017-09-23 Stolem Gniewino 7:2 Sokół Wyczechy zobacz ›
2017-09-23 Pogoń Lębork (s) 2:2 Kaszubia Kościerzyna zobacz ›
2017-09-23 Start Miastko (b) 0:4 Radunia Stężyca (b) zobacz ›
2017-09-23 Grom Nowy Staw 3:1 GKS Kolbudy zobacz ›
2017-09-23 Wikęd Luzino (b) 2:1 Jaguar (Kokoszki) Gdańsk zobacz ›
2017-09-23 Powiśle Dzierzgoń 3:0 Drutex-Bytovia II Bytów zobacz ›
2017-09-17 Radunia Stężyca (b) 4:5 Grom Nowy Staw zobacz ›
2017-09-17 Drutex-Bytovia II Bytów 2:0 Gryf Słupsk S.A. zobacz ›
2017-09-16 Jaguar (Kokoszki) Gdańsk 2:0 Powiśle Dzierzgoń zobacz ›
2017-09-16 GKS Kolbudy 2:1 Wikęd Luzino (b) zobacz ›
2017-09-16 Cartusia Kartuzy 4:3 Start Miastko (b) zobacz ›
2017-09-16 Kaszubia Kościerzyna 4:3 Arka II Gdynia zobacz ›
2017-09-16 MKS Orkan Rumia 0:1 Pogoń Lębork (s) zobacz ›
2017-09-16 Sokół Wyczechy 1:6 Anioły Garczegorze zobacz ›
2017-09-16 Gedania Gdańsk 1:2 Stolem Gniewino zobacz ›
2017-11-25 Pogoń Lębork (s) 2:1 Sokół Wyczechy zobacz ›
2017-09-10 Anioły Garczegorze 2:1 Gedania Gdańsk zobacz ›
2017-09-10 Arka II Gdynia 2:1 MKS Orkan Rumia zobacz ›
2017-09-09 Stolem Gniewino 2:2 Gryf Słupsk S.A. zobacz ›
2017-09-09 Start Miastko (b) 0:6 Kaszubia Kościerzyna zobacz ›
2017-09-09 Grom Nowy Staw 4:2 Cartusia Kartuzy zobacz ›
2017-09-09 Wikęd Luzino (b) 1:3 Radunia Stężyca (b) zobacz ›
2017-09-09 Powiśle Dzierzgoń 1:1 GKS Kolbudy zobacz ›
2017-09-09 Jaguar (Kokoszki) Gdańsk 4:3 Drutex-Bytovia II Bytów zobacz ›
2017-09-03 Drutex-Bytovia II Bytów 1:2 Stolem Gniewino zobacz ›
2017-09-02 GKS Kolbudy 0:0 Jaguar (Kokoszki) Gdańsk zobacz ›
2017-09-02 Radunia Stężyca (b) 2:1 Powiśle Dzierzgoń zobacz ›
2017-09-02 Cartusia Kartuzy 1:2 Wikęd Luzino (b) zobacz ›
2017-09-02 Kaszubia Kościerzyna 1:2 Grom Nowy Staw zobacz ›
2017-09-02 MKS Orkan Rumia 3:3 Start Miastko (b) zobacz ›
2017-09-02 Sokół Wyczechy 0:2 Arka II Gdynia zobacz ›
2017-09-02 Gedania Gdańsk 1:2 Pogoń Lębork (s) zobacz ›
2017-09-02 Gryf Słupsk S.A. 3:0 Anioły Garczegorze zobacz ›
2017-08-27 Pogoń Lębork (s) 1:0 Gryf Słupsk S.A. zobacz ›
2017-08-27 Arka II Gdynia 2:1 Gedania Gdańsk zobacz ›
2017-08-26 Anioły Garczegorze 1:3 Stolem Gniewino zobacz ›
2017-08-26 Grom Nowy Staw 3:2 MKS Orkan Rumia zobacz ›
2017-08-26 Wikęd Luzino (b) 1:0 Kaszubia Kościerzyna zobacz ›
2017-08-26 Powiśle Dzierzgoń 4:1 Cartusia Kartuzy zobacz ›
2017-08-26 Jaguar (Kokoszki) Gdańsk 0:2 Radunia Stężyca (b) zobacz ›
2017-08-26 GKS Kolbudy 0:0 Drutex-Bytovia II Bytów zobacz ›
2017-08-25 Start Miastko (b) 8:1 Sokół Wyczechy zobacz ›
2017-08-20 Radunia Stężyca (b) 3:4 GKS Kolbudy zobacz ›
2017-08-20 Drutex-Bytovia II Bytów 0:0 Anioły Garczegorze zobacz ›
2017-08-19 Cartusia Kartuzy 2:4 Jaguar (Kokoszki) Gdańsk zobacz ›
2017-08-19 Kaszubia Kościerzyna 0:1 Powiśle Dzierzgoń zobacz ›
2017-08-19 MKS Orkan Rumia 1:4 Wikęd Luzino (b) zobacz ›
2017-08-19 Sokół Wyczechy 0:5 Grom Nowy Staw zobacz ›
2017-08-19 Gedania Gdańsk 3:0 Start Miastko (b) zobacz ›
2017-08-19 Gryf Słupsk S.A. 1:0 Arka II Gdynia zobacz ›
2017-08-19 Stolem Gniewino 1:1 Pogoń Lębork (s) zobacz ›
2017-09-27 Start Miastko (b) 4:3 Gryf Słupsk S.A. zobacz ›
2017-08-15 Pogoń Lębork (s) 2:1 Anioły Garczegorze zobacz ›
2017-08-15 Arka II Gdynia 4:4 Stolem Gniewino zobacz ›
2017-08-15 Grom Nowy Staw 6:3 Gedania Gdańsk zobacz ›
2017-08-15 Wikęd Luzino (b) 6:2 Sokół Wyczechy zobacz ›
2017-08-15 Powiśle Dzierzgoń 0:2 MKS Orkan Rumia zobacz ›
2017-08-15 Jaguar (Kokoszki) Gdańsk 2:0 Kaszubia Kościerzyna zobacz ›
2017-08-15 GKS Kolbudy 2:2 Cartusia Kartuzy zobacz ›
2017-08-15 Radunia Stężyca (b) 2:0 Drutex-Bytovia II Bytów zobacz ›
2017-08-13 Drutex-Bytovia II Bytów 0:1 Pogoń Lębork (s) zobacz ›
2017-08-12 Cartusia Kartuzy 0:3 Radunia Stężyca (b) zobacz ›
2017-08-12 Kaszubia Kościerzyna 2:0 GKS Kolbudy zobacz ›
2017-08-12 MKS Orkan Rumia 4:0 Jaguar (Kokoszki) Gdańsk zobacz ›
2017-08-12 Sokół Wyczechy 0:1 Powiśle Dzierzgoń zobacz ›
2017-08-12 Gedania Gdańsk 2:4 Wikęd Luzino (b) zobacz ›
2017-08-12 Gryf Słupsk S.A. 5:4 Grom Nowy Staw zobacz ›
2017-08-12 Stolem Gniewino 4:0 Start Miastko (b) zobacz ›
2017-08-12 Anioły Garczegorze 1:1 Arka II Gdynia zobacz ›
2017-08-06 Radunia Stężyca (b) 3:1 Kaszubia Kościerzyna zobacz ›
2017-08-05 Powiśle Dzierzgoń 1:4 Gedania Gdańsk zobacz ›
2017-08-05 Start Miastko (b) 4:4 Anioły Garczegorze zobacz ›
2017-08-05 Grom Nowy Staw 0:1 Stolem Gniewino zobacz ›
2017-08-05 GKS Kolbudy 0:0 MKS Orkan Rumia zobacz ›
2017-08-05 Gryf Słupsk S.A. 1:0 Wikęd Luzino (b) zobacz ›
2017-08-05 Cartusia Kartuzy 3:2 Drutex-Bytovia II Bytów zobacz ›
2017-08-05 Arka II Gdynia 0:3 Pogoń Lębork (s) zobacz ›
2017-08-05 Jaguar (Kokoszki) Gdańsk 8:1 Sokół Wyczechy zobacz ›

Rozgrywki Pucharowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
---  2018-04-04 Gryf Słupsk S.A. 2:2 GKS Przodkowo zobacz ›
---  2017-10-18 KAROL Pęplino 0:6 Gryf Słupsk S.A. zobacz ›
---  2017-10-04 SPARTA Sycewice 1:3 Gryf Słupsk S.A. zobacz ›
---  2017-07-15 Gryf Słupsk S.A. 2:4 MKS Kluczbork zobacz ›

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2018-03-10 Gryf Słupsk S.A. 0:3 Kotwica Kołobrzeg zobacz ›
2018-03-03 Gryf Słupsk S.A. 8:0 SPARTA Sycewice zobacz ›
2018-02-28 Gryf Słupsk S.A. 2:1 Start Miastko zobacz ›
2018-02-24 Bałtyk Gdynia 9:0 Gryf Słupsk S.A. zobacz ›
2018-02-17 Gryf Słupsk S.A. 2:0 GKS Leśnik Manowo zobacz ›
2018-02-10 Gryf Słupsk S.A. 1:1 Stolem Gniewino zobacz ›
2018-02-03 Gryf Słupsk S.A. 4:2 Anioły Garczegorze zobacz ›
2018-01-27 Gryf Słupsk S.A. 1:1 Bałtyk Koszalin zobacz ›
2018-01-20 Gryf Słupsk S.A. 4:2 MKS Gryf Polanów zobacz ›

Ostatnie spotkanie

Gryf Słupsk S.A. Stolem Gniewino
Gryf Słupsk S.A. 4:3 Stolem Gniewino
2018-04-22, 15:00:00
Stadion przy ul: Zielonej 9 w Słupsku ))))))))))))))))))))))))).
     
oceny zawodników »

Reklama

Zegar

Losowa galeria

Sparing: Gryf Słupsk - Anioły Garczegorze (25.02.2017).
Ładowanie...

Najnowsza galeria

Sparing: Gryf Słupsk S.A. - Stolem Gniewino (11.02.2018).
Ładowanie...

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 25
Gryf Słupsk S.A. - Drutex - Bytovia II Bytów
Stolem Gniewino - Gedania Gdańsk
Anioły Garczegorze - Sokół Wyczechy
Pogoń Lębork (s) - MKS Orkan Rumia
Arka II Gdynia - Kaszubia Kościerzyna
Start Miastko (b) - Cartusia Kartuzy
Grom Nowy Staw - Radunia Stężyca (b)
Wikęd Luzino (b) - GKS Kolbudy
Powiśle Dzierzgoń - Jaguar (Kokoszki) Gdańsk

Wyniki

Ostatnia kolejka 24
Drutex - Bytovia II Bytów 3:1 Jaguar (Kokoszki) Gdańsk
GKS Kolbudy 1:1 Powiśle Dzierzgoń
Radunia Stężyca (b) 5:0 Wikęd Luzino (b)
Cartusia Kartuzy 2:7 Grom Nowy Staw
Kaszubia Kościerzyna 2:0 Start Miastko (b)
MKS Orkan Rumia 1:1 Arka II Gdynia
Sokół Wyczechy 1:3 Pogoń Lębork (s)
Gedania Gdańsk 4:0 Anioły Garczegorze
Gryf Słupsk S.A. 4:3 Stolem Gniewino

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.