Gryfslupsk.futbolowo.pl - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Logowanie

Kalendarium

21

01-2018

niedziela

22

01-2018

pon.

23

01-2018

wtorek

24

01-2018

środa

25

01-2018

czwartek

26

01-2018

piątek

27

01-2018

sobota

Sport.pl

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. skotawia95 1

Ankiety

Czy podobają się wam nowe koszulki.

Wyszukiwarka

Zczuba.tv

PZPN

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 401, wczoraj: 145
ogółem: 321 005

statystyki szczegółowe

Terminarz Rozgrywek

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
34  Cartusia Kartuzy Kaszubia Kościerzyna 00:00
34  Radunia Stężyca (b) MKS Orkan Rumia 00:00
34  GKS Kolbudy Sokół Wyczechy 00:00
34  Jaguar (Kokoszki) Gdańsk Gedania Gdańsk 00:00
34  Powiśle Dzierzgoń Gryf Słupsk S.A. 00:00
34  Wikęd Luzino (b) Stolem Gniewino 00:00
34  Grom Nowy Staw Anioły Garczegorze 00:00
34  Start Miastko (b) Pogoń Lębork (s) 00:00
34  Drutex-Bytovia II Bytów Arka II Gdynia 00:00
33  Arka II Gdynia Start Miastko (b) 00:00
33  Pogoń Lębork (s) Grom Nowy Staw 00:00
33  Anioły Garczegorze Wikęd Luzino (b) 00:00
33  Stolem Gniewino Powiśle Dzierzgoń 00:00
33  Gryf Słupsk S.A. Jaguar (Kokoszki) Gdańsk 00:00
33  GKS Kolbudy Gedania Gdańsk 00:00
33  Sokół Wyczechy Radunia Stężyca (b) 00:00
33  MKS Orkan Rumia Cartusia Kartuzy 00:00
33  Kaszubia Kościerzyna Drutex-Bytovia II Bytów 00:00
32  Kaszubia Kościerzyna MKS Orkan Rumia 00:00
32  Cartusia Kartuzy Sokół Wyczechy 00:00
32  Radunia Stężyca (b) Gedania Gdańsk 00:00
32  GKS Kolbudy Gryf Słupsk S.A. 00:00
32  Jaguar (Kokoszki) Gdańsk Stolem Gniewino 00:00
32  Powiśle Dzierzgoń Anioły Garczegorze 00:00
32  Wikęd Luzino (b) Pogoń Lębork (s) 00:00
32  Grom Nowy Staw Arka II Gdynia 00:00
32  Drutex-Bytovia II Bytów Start Miastko (b) 00:00
31  Start Miastko (b) Grom Nowy Staw 00:00
31  Arka II Gdynia Wikęd Luzino (b) 00:00
31  Pogoń Lębork (s) Powiśle Dzierzgoń 00:00
31  Anioły Garczegorze Jaguar (Kokoszki) Gdańsk 00:00
31  GKS Kolbudy Stolem Gniewino 00:00
31  Gryf Słupsk S.A. Radunia Stężyca (b) 00:00
31  Gedania Gdańsk Cartusia Kartuzy 00:00
31  Sokół Wyczechy Kaszubia Kościerzyna 00:00
31  MKS Orkan Rumia Drutex-Bytovia II Bytów 00:00
30  MKS Orkan Rumia Sokół Wyczechy 00:00
30  Kaszubia Kościerzyna Gedania Gdańsk 00:00
30  Cartusia Kartuzy Gryf Słupsk S.A. 00:00
30  Radunia Stężyca (b) Stolem Gniewino 00:00
30  GKS Kolbudy Anioły Garczegorze 00:00
30  Jaguar (Kokoszki) Gdańsk Pogoń Lębork (s) 00:00
30  Powiśle Dzierzgoń Arka II Gdynia 00:00
30  Wikęd Luzino (b) Start Miastko (b) 00:00
30  Drutex-Bytovia II Bytów Grom Nowy Staw 00:00
29  Grom Nowy Staw Wikęd Luzino (b) 00:00
29  Start Miastko (b) Powiśle Dzierzgoń 00:00
29  Arka II Gdynia Jaguar (Kokoszki) Gdańsk 00:00
29  Pogoń Lębork (s) GKS Kolbudy 00:00
29  Anioły Garczegorze Radunia Stężyca (b) 00:00
29  Stolem Gniewino Cartusia Kartuzy 00:00
29  Gryf Słupsk S.A. Kaszubia Kościerzyna 00:00
29  Gedania Gdańsk MKS Orkan Rumia 00:00
29  Sokół Wyczechy Drutex-Bytovia II Bytów 00:00
28  Sokół Wyczechy Gedania Gdańsk 00:00
28  MKS Orkan Rumia Gryf Słupsk S.A. 00:00
28  Kaszubia Kościerzyna Stolem Gniewino 00:00
28  Cartusia Kartuzy Anioły Garczegorze 00:00
28  Radunia Stężyca (b) Pogoń Lębork (s) 00:00
28  GKS Kolbudy Arka II Gdynia 00:00
28  Jaguar (Kokoszki) Gdańsk Start Miastko (b) 00:00
28  Powiśle Dzierzgoń Grom Nowy Staw 00:00
28  Drutex-Bytovia II Bytów Wikęd Luzino (b) 00:00
27  Wikęd Luzino (b) Powiśle Dzierzgoń 00:00
27  Grom Nowy Staw Jaguar (Kokoszki) Gdańsk 00:00
27  Start Miastko (b) GKS Kolbudy 00:00
27  Arka II Gdynia Radunia Stężyca (b) 00:00
27  Pogoń Lębork (s) Cartusia Kartuzy 00:00
27  Anioły Garczegorze Kaszubia Kościerzyna 00:00
27  Stolem Gniewino MKS Orkan Rumia 00:00
27  Gryf Słupsk S.A. Sokół Wyczechy 00:00
27  Gedania Gdańsk Drutex-Bytovia II Bytów 00:00
26  Gedania Gdańsk Gryf Słupsk S.A. 00:00
26  Sokół Wyczechy Stolem Gniewino 00:00
26  MKS Orkan Rumia Anioły Garczegorze 00:00
26  Kaszubia Kościerzyna Pogoń Lębork (s) 00:00
26  Cartusia Kartuzy Arka II Gdynia 00:00
26  Radunia Stężyca (b) Start Miastko (b) 00:00
26  GKS Kolbudy Grom Nowy Staw 00:00
26  Jaguar (Kokoszki) Gdańsk Wikęd Luzino (b) 00:00
26  Drutex-Bytovia II Bytów Powiśle Dzierzgoń 00:00
25  Powiśle Dzierzgoń Jaguar (Kokoszki) Gdańsk 00:00
25  Wikęd Luzino (b) GKS Kolbudy 00:00
25  Grom Nowy Staw Radunia Stężyca (b) 00:00
25  Start Miastko (b) Cartusia Kartuzy 00:00
25  Arka II Gdynia Kaszubia Kościerzyna 00:00
25  Pogoń Lębork (s) MKS Orkan Rumia 00:00
25  Anioły Garczegorze Sokół Wyczechy 00:00
25  Stolem Gniewino Gedania Gdańsk 00:00
25  Gryf Słupsk S.A. Drutex-Bytovia II Bytów 00:00
24  Gryf Słupsk S.A. Stolem Gniewino 00:00
24  Gedania Gdańsk Anioły Garczegorze 00:00
24  Sokół Wyczechy Pogoń Lębork (s) 00:00
24  MKS Orkan Rumia Arka II Gdynia 00:00
24  Kaszubia Kościerzyna Start Miastko (b) 00:00
24  Cartusia Kartuzy Grom Nowy Staw 00:00
24  Radunia Stężyca (b) Wikęd Luzino (b) 00:00
24  GKS Kolbudy Powiśle Dzierzgoń 00:00
24  Drutex-Bytovia II Bytów Jaguar (Kokoszki) Gdańsk 00:00
23  Jaguar (Kokoszki) Gdańsk GKS Kolbudy 00:00
23  Powiśle Dzierzgoń Radunia Stężyca (b) 00:00
23  Wikęd Luzino (b) Cartusia Kartuzy 00:00
23  Grom Nowy Staw Kaszubia Kościerzyna 00:00
23  Start Miastko (b) MKS Orkan Rumia 00:00
23  Arka II Gdynia Sokół Wyczechy 00:00
23  Pogoń Lębork (s) Gedania Gdańsk 00:00
23  Anioły Garczegorze Gryf Słupsk S.A. 00:00
23  Stolem Gniewino Drutex-Bytovia II Bytów 00:00
22  Stolem Gniewino Anioły Garczegorze 00:00
22  Gryf Słupsk S.A. Pogoń Lębork (s) 00:00
22  Gedania Gdańsk Arka II Gdynia 00:00
22  Sokół Wyczechy Start Miastko (b) 00:00
22  MKS Orkan Rumia Grom Nowy Staw 00:00
22  Kaszubia Kościerzyna Wikęd Luzino (b) 00:00
22  Cartusia Kartuzy Powiśle Dzierzgoń 00:00
22  Radunia Stężyca (b) Jaguar (Kokoszki) Gdańsk 00:00
22  Drutex-Bytovia II Bytów GKS Kolbudy 00:00
21  GKS Kolbudy Radunia Stężyca (b) 00:00
21  Jaguar (Kokoszki) Gdańsk Cartusia Kartuzy 00:00
21  Powiśle Dzierzgoń Kaszubia Kościerzyna 00:00
21  Wikęd Luzino (b) MKS Orkan Rumia 00:00
21  Grom Nowy Staw Sokół Wyczechy 00:00
21  Start Miastko (b) Gedania Gdańsk 00:00
21  Arka II Gdynia Gryf Słupsk S.A. 00:00
21  Pogoń Lębork (s) Stolem Gniewino 00:00
21  Anioły Garczegorze Drutex-Bytovia II Bytów 00:00
20  Anioły Garczegorze Pogoń Lębork (s) 00:00
20  Stolem Gniewino Arka II Gdynia 00:00
20  Gryf Słupsk S.A. Start Miastko (b) 00:00
20  Gedania Gdańsk Grom Nowy Staw 00:00
20  MKS Orkan Rumia Powiśle Dzierzgoń 00:00
20  Kaszubia Kościerzyna Jaguar (Kokoszki) Gdańsk 00:00
20  Cartusia Kartuzy GKS Kolbudy 00:00
20  Drutex-Bytovia II Bytów Radunia Stężyca (b) 00:00
20  Wikęd Luzino (b) Sokół Wyczechy 00:00
19  Radunia Stężyca (b) Cartusia Kartuzy 00:00
19  GKS Kolbudy Kaszubia Kościerzyna 00:00
19  Jaguar (Kokoszki) Gdańsk MKS Orkan Rumia 00:00
19  Powiśle Dzierzgoń Sokół Wyczechy 00:00
19  Wikęd Luzino (b) Gedania Gdańsk 00:00
19  Grom Nowy Staw Gryf Słupsk S.A. 00:00
19  Start Miastko (b) Stolem Gniewino 00:00
19  Arka II Gdynia Anioły Garczegorze 00:00
19  Pogoń Lębork (s) Drutex-Bytovia II Bytów 00:00
18  Pogoń Lębork (s) Arka II Gdynia 00:00
18  Anioły Garczegorze Start Miastko (b) 00:00
18  Stolem Gniewino Grom Nowy Staw 00:00
18  Wikęd Luzino (b) Gryf Słupsk S.A. 00:00
18  Gedania Gdańsk Powiśle Dzierzgoń 00:00
18  Sokół Wyczechy Jaguar (Kokoszki) Gdańsk 00:00
18  MKS Orkan Rumia GKS Kolbudy 00:00
18  Kaszubia Kościerzyna Radunia Stężyca (b) 00:00
18  Drutex-Bytovia II Bytów Cartusia Kartuzy 00:00
17  2017-11-19 MKS Orkan Rumia 0:3 Radunia Stężyca (b) zobacz ›
17  2017-11-19 Anioły Garczegorze Grom Nowy Staw 13:10
17  2017-11-18 Kaszubia Kościerzyna 0:0 Cartusia Kartuzy zobacz ›
17  2017-11-18 Sokół Wyczechy 0:6 GKS Kolbudy zobacz ›
17  2017-11-18 Gedania Gdańsk 1:0 Jaguar (Kokoszki) Gdańsk zobacz ›
17  2017-11-18 Gryf Słupsk S.A. 2:0 Powiśle Dzierzgoń zobacz ›
17  2017-11-18 Stolem Gniewino 2:0 Wikęd Luzino (b) zobacz ›
17  2017-11-18 Pogoń Lębork (s) 3:1 Start Miastko (b) zobacz ›
17  2017-11-18 Arka II Gdynia 2:2 Drutex-Bytovia II Bytów zobacz ›
16  2017-11-12 Start Miastko (b) 1:1 Arka II Gdynia zobacz ›
16  2017-11-12 Wikęd Luzino (b) 0:0 Anioły Garczegorze zobacz ›
16  2017-11-12 Radunia Stężyca (b) 12:0 Sokół Wyczechy zobacz ›
16  2017-11-12 Drutex-Bytovia II Bytów 0:1 Kaszubia Kościerzyna zobacz ›
16  2017-11-11 Grom Nowy Staw 4:0 Pogoń Lębork (s) zobacz ›
16  2017-11-11 Powiśle Dzierzgoń 1:1 Stolem Gniewino zobacz ›
16  2017-11-11 Jaguar (Kokoszki) Gdańsk 4:4 Gryf Słupsk S.A. zobacz ›
16  2017-11-11 Gedania Gdańsk 0:3 GKS Kolbudy zobacz ›
16  2017-11-11 Cartusia Kartuzy 1:2 MKS Orkan Rumia zobacz ›
15  2017-11-05 MKS Orkan Rumia 2:3 Kaszubia Kościerzyna zobacz ›
15  2017-11-05 Anioły Garczegorze 5:0 Powiśle Dzierzgoń zobacz ›
15  2017-11-04 Sokół Wyczechy 0:7 Cartusia Kartuzy zobacz ›
15  2017-11-04 Gedania Gdańsk 1:8 Radunia Stężyca (b) zobacz ›
15  2017-11-04 Gryf Słupsk S.A. 2:0 GKS Kolbudy zobacz ›
15  2017-11-04 Stolem Gniewino 1:1 Jaguar (Kokoszki) Gdańsk zobacz ›
15  2017-11-04 Pogoń Lębork (s) 0:4 Wikęd Luzino (b) zobacz ›
15  2017-11-04 Arka II Gdynia 0:2 Grom Nowy Staw zobacz ›
15  2017-11-04 Start Miastko (b) 0:0 Drutex-Bytovia II Bytów zobacz ›
14  2017-11-25 Jaguar (Kokoszki) Gdańsk 0:3 Anioły Garczegorze zobacz ›
14  2017-11-25 Stolem Gniewino 2:2 GKS Kolbudy zobacz ›
14  2017-11-25 Cartusia Kartuzy 2:2 Gedania Gdańsk zobacz ›
14  2017-10-29 Radunia Stężyca (b) 0:0 Gryf Słupsk S.A. zobacz ›
14  2017-10-29 Drutex-Bytovia II Bytów 1:0 MKS Orkan Rumia zobacz ›
14  2017-10-28 Grom Nowy Staw 3:0 Start Miastko (b) zobacz ›
14  2017-10-28 Wikęd Luzino (b) 2:0 Arka II Gdynia zobacz ›
14  2017-10-28 Powiśle Dzierzgoń 0:3 Pogoń Lębork (s) zobacz ›
14  2017-10-28 Kaszubia Kościerzyna 3:0 Sokół Wyczechy zobacz ›
13  2017-10-22 Anioły Garczegorze 3:1 GKS Kolbudy zobacz ›
13  2017-10-21 Sokół Wyczechy 3:2 MKS Orkan Rumia zobacz ›
13  2017-10-21 Gedania Gdańsk 1:2 Kaszubia Kościerzyna zobacz ›
13  2017-10-21 Gryf Słupsk S.A. 3:0 Cartusia Kartuzy zobacz ›
13  2017-10-21 Stolem Gniewino 2:3 Radunia Stężyca (b) zobacz ›
13  2017-10-21 Pogoń Lębork (s) 3:1 Jaguar (Kokoszki) Gdańsk zobacz ›
13  2017-10-21 Arka II Gdynia 5:2 Powiśle Dzierzgoń zobacz ›
13  2017-10-21 Start Miastko (b) 4:1 Wikęd Luzino (b) zobacz ›
13  2017-10-21 Grom Nowy Staw 1:1 Drutex-Bytovia II Bytów zobacz ›
12  2017-10-15 Radunia Stężyca (b) 3:2 Anioły Garczegorze zobacz ›
12  2017-10-15 Drutex-Bytovia II Bytów 2:1 Sokół Wyczechy zobacz ›
12  2017-10-14 Wikęd Luzino (b) 0:4 Grom Nowy Staw zobacz ›
12  2017-10-14 Powiśle Dzierzgoń 2:2 Start Miastko (b) zobacz ›
12  2017-10-14 Jaguar (Kokoszki) Gdańsk 2:1 Arka II Gdynia zobacz ›
12  2017-10-14 GKS Kolbudy 0:0 Pogoń Lębork (s) zobacz ›
12  2017-10-14 Cartusia Kartuzy 0:3 Stolem Gniewino zobacz ›
12  2017-10-14 Kaszubia Kościerzyna 3:3 Gryf Słupsk S.A. zobacz ›
12  2017-10-14 MKS Orkan Rumia 1:1 Gedania Gdańsk zobacz ›
11  2017-10-08 Anioły Garczegorze 2:1 Cartusia Kartuzy zobacz ›
11  2017-10-08 Arka II Gdynia 2:1 GKS Kolbudy zobacz ›
11  2017-10-07 Gedania Gdańsk 8:2 Sokół Wyczechy zobacz ›
11  2017-10-07 Gryf Słupsk S.A. 5:0 MKS Orkan Rumia zobacz ›
11  2017-10-07 Stolem Gniewino 0:1 Kaszubia Kościerzyna zobacz ›
11  2017-10-07 Pogoń Lębork (s) 0:1 Radunia Stężyca (b) zobacz ›
11  2017-10-07 Start Miastko (b) 0:2 Jaguar (Kokoszki) Gdańsk zobacz ›
11  2017-10-07 Grom Nowy Staw 4:0 Powiśle Dzierzgoń zobacz ›
11  2017-10-07 Wikęd Luzino (b) 2:1 Drutex-Bytovia II Bytów zobacz ›
10  2017-10-01 Radunia Stężyca (b) 2:0 Arka II Gdynia zobacz ›
10  2017-10-01 Cartusia Kartuzy 1:1 Pogoń Lębork (s) zobacz ›
10  2017-10-01 Drutex-Bytovia II Bytów 1:1 Gedania Gdańsk zobacz ›
10  2017-09-30 Powiśle Dzierzgoń 1:1 Wikęd Luzino (b) zobacz ›
10  2017-09-30 Jaguar (Kokoszki) Gdańsk 1:3 Grom Nowy Staw zobacz ›
10  2017-09-30 GKS Kolbudy 4:0 Start Miastko (b) zobacz ›
10  2017-09-30 Kaszubia Kościerzyna 2:2 Anioły Garczegorze zobacz ›
10  2017-09-30 MKS Orkan Rumia 1:2 Stolem Gniewino zobacz ›
10  2017-09-30 Sokół Wyczechy 0:6 Gryf Słupsk S.A. zobacz ›
2017-09-24 Anioły Garczegorze 1:3 MKS Orkan Rumia zobacz ›
2017-09-24 Arka II Gdynia 0:2 Cartusia Kartuzy zobacz ›
2017-09-23 Gryf Słupsk S.A. 3:0 Gedania Gdańsk zobacz ›
2017-09-23 Stolem Gniewino 7:2 Sokół Wyczechy zobacz ›
2017-09-23 Pogoń Lębork (s) 2:2 Kaszubia Kościerzyna zobacz ›
2017-09-23 Start Miastko (b) 0:4 Radunia Stężyca (b) zobacz ›
2017-09-23 Grom Nowy Staw 3:1 GKS Kolbudy zobacz ›
2017-09-23 Wikęd Luzino (b) 2:1 Jaguar (Kokoszki) Gdańsk zobacz ›
2017-09-23 Powiśle Dzierzgoń 3:0 Drutex-Bytovia II Bytów zobacz ›
2017-09-17 Radunia Stężyca (b) 4:5 Grom Nowy Staw zobacz ›
2017-09-17 Drutex-Bytovia II Bytów 2:0 Gryf Słupsk S.A. zobacz ›
2017-09-16 Jaguar (Kokoszki) Gdańsk 2:0 Powiśle Dzierzgoń zobacz ›
2017-09-16 GKS Kolbudy 2:1 Wikęd Luzino (b) zobacz ›
2017-09-16 Cartusia Kartuzy 4:3 Start Miastko (b) zobacz ›
2017-09-16 Kaszubia Kościerzyna 4:3 Arka II Gdynia zobacz ›
2017-09-16 MKS Orkan Rumia 0:1 Pogoń Lębork (s) zobacz ›
2017-09-16 Sokół Wyczechy 1:6 Anioły Garczegorze zobacz ›
2017-09-16 Gedania Gdańsk 1:2 Stolem Gniewino zobacz ›
2017-11-25 Pogoń Lębork (s) 2:1 Sokół Wyczechy zobacz ›
2017-09-10 Anioły Garczegorze 2:1 Gedania Gdańsk zobacz ›
2017-09-10 Arka II Gdynia 2:1 MKS Orkan Rumia zobacz ›
2017-09-09 Stolem Gniewino 2:2 Gryf Słupsk S.A. zobacz ›
2017-09-09 Start Miastko (b) 0:6 Kaszubia Kościerzyna zobacz ›
2017-09-09 Grom Nowy Staw 4:2 Cartusia Kartuzy zobacz ›
2017-09-09 Wikęd Luzino (b) 1:3 Radunia Stężyca (b) zobacz ›
2017-09-09 Powiśle Dzierzgoń 1:1 GKS Kolbudy zobacz ›
2017-09-09 Jaguar (Kokoszki) Gdańsk 4:3 Drutex-Bytovia II Bytów zobacz ›
2017-09-03 Drutex-Bytovia II Bytów 1:2 Stolem Gniewino zobacz ›
2017-09-02 GKS Kolbudy 0:0 Jaguar (Kokoszki) Gdańsk zobacz ›
2017-09-02 Radunia Stężyca (b) 2:1 Powiśle Dzierzgoń zobacz ›
2017-09-02 Cartusia Kartuzy 1:2 Wikęd Luzino (b) zobacz ›
2017-09-02 Kaszubia Kościerzyna 1:2 Grom Nowy Staw zobacz ›
2017-09-02 MKS Orkan Rumia 3:3 Start Miastko (b) zobacz ›
2017-09-02 Sokół Wyczechy 0:2 Arka II Gdynia zobacz ›
2017-09-02 Gedania Gdańsk 1:2 Pogoń Lębork (s) zobacz ›
2017-09-02 Gryf Słupsk S.A. 3:0 Anioły Garczegorze zobacz ›
2017-08-27 Pogoń Lębork (s) 1:0 Gryf Słupsk S.A. zobacz ›
2017-08-27 Arka II Gdynia 2:1 Gedania Gdańsk zobacz ›
2017-08-26 Anioły Garczegorze 1:3 Stolem Gniewino zobacz ›
2017-08-26 Grom Nowy Staw 3:2 MKS Orkan Rumia zobacz ›
2017-08-26 Wikęd Luzino (b) 1:0 Kaszubia Kościerzyna zobacz ›
2017-08-26 Powiśle Dzierzgoń 4:1 Cartusia Kartuzy zobacz ›
2017-08-26 Jaguar (Kokoszki) Gdańsk 0:2 Radunia Stężyca (b) zobacz ›
2017-08-26 GKS Kolbudy 0:0 Drutex-Bytovia II Bytów zobacz ›
2017-08-25 Start Miastko (b) 8:1 Sokół Wyczechy zobacz ›
2017-08-20 Radunia Stężyca (b) 3:4 GKS Kolbudy zobacz ›
2017-08-20 Drutex-Bytovia II Bytów 0:0 Anioły Garczegorze zobacz ›
2017-08-19 Cartusia Kartuzy 2:4 Jaguar (Kokoszki) Gdańsk zobacz ›
2017-08-19 Kaszubia Kościerzyna 0:1 Powiśle Dzierzgoń zobacz ›
2017-08-19 MKS Orkan Rumia 1:4 Wikęd Luzino (b) zobacz ›
2017-08-19 Sokół Wyczechy 0:5 Grom Nowy Staw zobacz ›
2017-08-19 Gedania Gdańsk 3:0 Start Miastko (b) zobacz ›
2017-08-19 Gryf Słupsk S.A. 1:0 Arka II Gdynia zobacz ›
2017-08-19 Stolem Gniewino 1:1 Pogoń Lębork (s) zobacz ›
2017-09-27 Start Miastko (b) 4:3 Gryf Słupsk S.A. zobacz ›
2017-08-15 Pogoń Lębork (s) 2:1 Anioły Garczegorze zobacz ›
2017-08-15 Arka II Gdynia 4:4 Stolem Gniewino zobacz ›
2017-08-15 Grom Nowy Staw 6:3 Gedania Gdańsk zobacz ›
2017-08-15 Wikęd Luzino (b) 6:2 Sokół Wyczechy zobacz ›
2017-08-15 Powiśle Dzierzgoń 0:2 MKS Orkan Rumia zobacz ›
2017-08-15 Jaguar (Kokoszki) Gdańsk 2:0 Kaszubia Kościerzyna zobacz ›
2017-08-15 GKS Kolbudy 2:2 Cartusia Kartuzy zobacz ›
2017-08-15 Radunia Stężyca (b) 2:0 Drutex-Bytovia II Bytów zobacz ›
2017-08-13 Drutex-Bytovia II Bytów 0:1 Pogoń Lębork (s) zobacz ›
2017-08-12 Cartusia Kartuzy 0:3 Radunia Stężyca (b) zobacz ›
2017-08-12 Kaszubia Kościerzyna 2:0 GKS Kolbudy zobacz ›
2017-08-12 MKS Orkan Rumia 4:0 Jaguar (Kokoszki) Gdańsk zobacz ›
2017-08-12 Sokół Wyczechy 0:1 Powiśle Dzierzgoń zobacz ›
2017-08-12 Gedania Gdańsk 2:4 Wikęd Luzino (b) zobacz ›
2017-08-12 Gryf Słupsk S.A. 5:4 Grom Nowy Staw zobacz ›
2017-08-12 Stolem Gniewino 4:0 Start Miastko (b) zobacz ›
2017-08-12 Anioły Garczegorze 1:1 Arka II Gdynia zobacz ›
2017-08-06 Radunia Stężyca (b) 3:1 Kaszubia Kościerzyna zobacz ›
2017-08-05 Powiśle Dzierzgoń 1:4 Gedania Gdańsk zobacz ›
2017-08-05 Start Miastko (b) 4:4 Anioły Garczegorze zobacz ›
2017-08-05 Grom Nowy Staw 0:1 Stolem Gniewino zobacz ›
2017-08-05 GKS Kolbudy 0:0 MKS Orkan Rumia zobacz ›
2017-08-05 Gryf Słupsk S.A. 1:0 Wikęd Luzino (b) zobacz ›
2017-08-05 Cartusia Kartuzy 3:2 Drutex-Bytovia II Bytów zobacz ›
2017-08-05 Arka II Gdynia 0:3 Pogoń Lębork (s) zobacz ›
2017-08-05 Jaguar (Kokoszki) Gdańsk 8:1 Sokół Wyczechy zobacz ›

Rozgrywki Pucharowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
---  2017-10-18 KAROL Pęplino 0:6 Gryf Słupsk S.A. zobacz ›
---  2017-10-04 SPARTA Sycewice 1:3 Gryf Słupsk S.A. zobacz ›
---  2017-07-15 Gryf Słupsk S.A. 2:4 MKS Kluczbork zobacz ›

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2018-01-20 Gryf Słupsk S.A. MKS Gryf Polanów 12:30
2017-07-07 Start Miastko 4:4 Gryf Słupsk S.A. zobacz ›

Ostatnie spotkanie

Gryf Słupsk S.A. Powiśle Dzierzgoń
Gryf Słupsk S.A. 2:0 Powiśle Dzierzgoń
2017-11-18, 13:00:00
Stadion przy ul: Zielonej 9 w Słupsku (boisko ze sztuczną nawierzchnią) ------------>
     
oceny zawodników »

Reklama

Zegar

Losowa galeria

III - liga: Bałtyk Koszalin - Gryf Słupsk (2;4 (2:2), (6.03.2016).
Ładowanie...

Najnowsza galeria

Sparing: Gryf Słupsk S.A. - Wieża Postomino 4:4
Ładowanie...

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 18
Drutex - Bytovia II Bytów - Cartusia Kartuzy
Kaszubia Kościerzyna - Radunia Stężyca (b)
MKS Orkan Rumia - GKS Kolbudy
Sokół Wyczechy - Jaguar (Kokoszki) Gdańsk
Gedania Gdańsk - Powiśle Dzierzgoń
Wikęd Luzino (b) - Gryf Słupsk S.A.
Stolem Gniewino - Grom Nowy Staw
Anioły Garczegorze - Start Miastko (b)
Pogoń Lębork (s) - Arka II Gdynia

Wyniki

Ostatnia kolejka 17
Arka II Gdynia 2:2 Drutex - Bytovia II Bytów
Pogoń Lębork (s) 3:1 Start Miastko (b)
Anioły Garczegorze Grom Nowy Staw
Stolem Gniewino 2:0 Wikęd Luzino (b)
Gryf Słupsk S.A. 2:0 Powiśle Dzierzgoń
Gedania Gdańsk 1:0 Jaguar (Kokoszki) Gdańsk
Sokół Wyczechy 0:6 GKS Kolbudy
MKS Orkan Rumia 0:3 Radunia Stężyca (b)
Kaszubia Kościerzyna 0:0 Cartusia Kartuzy

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.