Gryfslupsk.futbolowo.pl - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Logowanie

Kalendarium

25

05-2018

pi±tek

26

05-2018

sobota

27

05-2018

niedziela

28

05-2018

pon.

29

05-2018

wtorek

30

05-2018

¶roda

31

05-2018

czwartek

Sport.pl

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. skotawia95 1

Ankiety

Czy podobaj± się wam nowe koszulki.

Wyszukiwarka

Zczuba.tv

PZPN

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 go¶ć

dzisiaj: 125, wczoraj: 63
ogółem: 351 752

statystyki szczegółowe

Puchar Polski

Runda wstępna 28/29 sierpnia 2013
Klub Sympatyków Gryf Słupsk
5:1
Victoria Słupsk
28 sierpnia 19:46
 
Głos Pomorza Słupsk 
2:6
Słupia Kwakowo
29 sierpnia 20:00
Tylko Pogoń Lębork
0:3
Koral Maszewo

28 sierpnia 17:00
Błękitni Główczyce 
2:5
Zenit Redkowice
28 sierpnia 17:00
Magic Niezabyszewo 
0:4
Lipniczanka Lipnica
28 sierpnia 17:00
Granit Kończewo 
0:3
Garbarnia Kępice
28 sierpnia 17:00
Polonez Bobrowniki
5:2
Skotawa Budowo
28 sierpnia 17:00
Sędziowie OZPN Koszalin
2:0
D±b Kusowo
29 sierpnia 17:30
Wybrzeże Objazda wolny los
 
 
 
 
   
 

 

Ostatnie spotkanie

Gryf Słupsk S.A. Stolem Gniewino
Gryf Słupsk S.A. 4:3 Stolem Gniewino
2018-04-22, 15:00:00
Stadion przy ul: Zielonej 9 w Słupsku ))))))))))))))))))))))))).
     
oceny zawodników »

Reklama

Zegar

Losowa galeria

Sparing: Gryf Słupsk - Anioły Garczegorze (25.02.2017).
Ładowanie...

Najnowsza galeria

Sparing: Gryf Słupsk S.A. - Stolem Gniewino (11.02.2018).
Ładowanie...

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 25
Gryf Słupsk S.A. - Drutex - Bytovia II Bytów
Stolem Gniewino - Gedania Gdańsk
Anioły Garczegorze - Sokół Wyczechy
Pogoń Lębork (s) - MKS Orkan Rumia
Arka II Gdynia - Kaszubia Ko¶cierzyna
Start Miastko (b) - Cartusia Kartuzy
Grom Nowy Staw - Radunia Stężyca (b)
Wikęd Luzino (b) - GKS Kolbudy
Powi¶le Dzierzgoń - Jaguar (Kokoszki) Gdańsk

Wyniki

Ostatnia kolejka 24
Drutex - Bytovia II Bytów 3:1 Jaguar (Kokoszki) Gdańsk
GKS Kolbudy 1:1 Powi¶le Dzierzgoń
Radunia Stężyca (b) 5:0 Wikęd Luzino (b)
Cartusia Kartuzy 2:7 Grom Nowy Staw
Kaszubia Ko¶cierzyna 2:0 Start Miastko (b)
MKS Orkan Rumia 1:1 Arka II Gdynia
Sokół Wyczechy 1:3 Pogoń Lębork (s)
Gedania Gdańsk 4:0 Anioły Garczegorze
Gryf Słupsk S.A. 4:3 Stolem Gniewino

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.