Gryfslupsk.futbolowo.pl - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Najbliższe spotkanie

Gryf Słupsk S.A. (S)Arkadia Malechowo
mecz towarzyski
Gryf Słupsk S.A. (S)   Arkadia Malechowo
2017-03-04, 12:30:00

Stadion przy ul: Zielonej 9 w Słupsku ----------->

Logowanie

Kalendarium

27

02-2017

pon.

28

02-2017

wtorek

01

03-2017

środa

02

03-2017

czwartek

03

03-2017

piątek

04

03-2017

sobota

SPARING: GRYF SŁUPSK - ARKADIA MALECHOWO GODZ: 12:30

05

03-2017

niedziela

Sport.pl

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Ankiety

Czy podobają się wam nowe koszulki.

Wyszukiwarka

Zczuba.tv

PZPN

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 71, wczoraj: 119
ogółem: 257 943

statystyki szczegółowe

Transfery

TRANSFERY 

ZOBACZ AKTUALNA KADRE GRYFA sLUPSK 

 

RUNDA WIOSENNA , SEZON 2011/2012


Przyszli 

Robert Zbrzyzny ( Oberneuland Brema ) - obronca (16.04.1992)

Piotr Lisowski (Jantar Ustka )  - napastnik (24.06. 1993)

Daniel Libigocki (Garbarnia Kepice )  - Bramkarz (27.08.1990)

Marcel Stanishewski (Zawisza Bydgoszcz ) - pomocnik (21.07.1993

Patryk Straszewski (Nielba Wagrowiec ) - pomocnik (21.07.1993

Patryk Wójcik (Gryf II Slupsk )  - bramkarz (30.09.1994

Michal Michalak (Gryf II  Slupsk )  - obronca  (22.02. 1994)

Adam Baranowski (Gryf II Slupsk )  - obronca (28.04.1995)

Bartosz Ziobro (Gryf II Slupsk )  - obronca (19.02.1995)

Tomasz Snochowski (Gryf II Slupsk )  - obronca (7.04.1992)

Wojciech Luzak (Gryf Slupsk )  - juniorzy - pomocnik (15.06.1995)

Daniel Sidor (Gryf Slupsk ) - juniorzy ) - pomocnik (29.11.1995)

Ostatnie spotkanie

Gryf Słupsk S.A. (S)Anioły Garczegorze
Gryf Słupsk S.A. (S) 6:1 Anioły Garczegorze
2017-02-25, 12:30:00
Stadion przy ul: Zielonej 9 w Słupsku ---------->
     
mecz towarzyski
oceny zawodników »

Reklama

Zegar

Losowa galeria

Gryf - Bytovia
Ładowanie...

Najnowsza galeria

III - liga: Gryf Słupsk S.A. - Lechia II Gdańsk 0:1 (0:1). 12.03.2016
Ładowanie...

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 18
Centrum Pelplin - Sokół Wyczechy (B)
Bytovia II Bytów - Orkan Rumia (B)
Gedania Gdańsk - Grom Nowy Staw (B)
Kaszubia Kościerzyna (S) - KP Starogard Gdański
Arka II Gdynia (S) - Stolem Gniewino
GTS Kolbudy - Gryf Słupsk S.A. (S)
Powiśle Dzierzgoń - Cartusia Kartuzy (S)
Anioły Garczegorze - Jaguar Kokoszki (Gdańsk)
Rodło Kwidzyn - Wierzyca Pelplin (S)

Wyniki

Ostatnia kolejka 17
Wierzyca Pelplin (S) 1:1 Centrum Pelplin
Rodło Kwidzyn 1:0 Jaguar Kokoszki (Gdańsk)
Anioły Garczegorze 2:1 Cartusia Kartuzy (S)
Powiśle Dzierzgoń 2:1 Gryf Słupsk S.A. (S)
GTS Kolbudy 0:1 Stolem Gniewino
Arka II Gdynia (S) 0:1 KP Starogard Gdański
Kaszubia Kościerzyna (S) 4:0 Grom Nowy Staw (B)
Gedania Gdańsk 1:1 Orkan Rumia (B)
Bytovia II Bytów 3:2 Sokół Wyczechy (B)

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.