Gryfslupsk.futbolowo.pl - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Logowanie

Kalendarium

21

01-2018

niedziela

22

01-2018

pon.

23

01-2018

wtorek

24

01-2018

środa

25

01-2018

czwartek

26

01-2018

piątek

27

01-2018

sobota

Sport.pl

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. skotawia95 1

Ankiety

Czy podobają się wam nowe koszulki.

Wyszukiwarka

Zczuba.tv

PZPN

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 407, wczoraj: 145
ogółem: 321 011

statystyki szczegółowe

Tabela

Wszystkie spotkania

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
bz 17 43 14 1 2 58 - 17 +41
2.
herb
bz 16 40 13 1 2 53 - 21 +32
3.
herb
bz 17 34 10 4 3 43 - 20 +23
4.
herb
bz 17 34 10 4 3 25 - 18 +7
5.
herb
bz 17 33 9 6 2 39 - 21 +18
6.
herb
bz 17 29 9 2 6 31 - 25 +6
7.
herb
bz 17 28 8 4 5 31 - 22 +9
8.
herb
bz 17 24 7 3 7 32 - 30 +2
9.
herb
bz 16 23 6 5 5 33 - 25 +8
10.
herb
bz 17 22 5 7 5 27 - 21 +6
11.
herb
bz 17 19 5 4 8 25 - 31 -6
12.
herb
plus 17 16 4 4 9 29 - 37 -8
13.
herb
minus 17 16 4 4 9 18 - 35 -17
14.
herb
plus 17 15 3 6 8 16 - 23 -7
15.
herb
minus 17 15 4 3 10 24 - 33 -9
16.
herb
plus 17 15 4 3 10 31 - 41 -10
17.
herb
minus 17 14 3 5 9 30 - 48 -18
18.
herb
bz 17 3 1 0 16 14 - 91 -77

Spotkania u siebie

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
9 27 9 0 0 25 - 4 +21
2.
herb
9 22 7 1 1 28 - 10 +18
3.
herb
9 19 6 1 2 31 - 13 +18
4.
herb
9 16 5 1 3 23 - 17 +6
5.
herb
8 16 5 1 2 14 - 11 +3
6.
herb
8 16 5 1 2 13 - 11 +2
7.
herb
9 14 4 2 3 17 - 18 -1
8.
herb
9 13 3 4 2 21 - 12 +9
9.
herb
7 13 4 1 2 15 - 10 +5
10.
herb
8 12 3 3 2 15 - 11 +4
11.
herb
9 12 3 3 3 21 - 22 -1
12.
herb
7 11 2 5 0 8 - 3 +5
13.
herb
8 11 3 2 3 7 - 6 +1
14.
herb
9 10 2 4 3 13 - 15 -2
15.
herb
9 9 3 0 6 18 - 23 -5
16.
herb
9 8 2 2 5 14 - 22 -8
17.
herb
8 5 1 2 5 12 - 17 -5
18.
herb
8 3 1 0 7 4 - 35 -31

Spotkania wyjazdowe

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
8 24 8 0 0 27 - 4 +23
2.
herb
8 20 6 2 0 18 - 9 +9
3.
herb
7 18 6 0 1 25 - 11 +14
4.
herb
9 18 5 3 1 12 - 7 +5
5.
herb
9 16 5 1 3 16 - 11 +5
6.
herb
9 13 4 1 4 17 - 14 +3
7.
herb
10 11 3 2 5 19 - 18 +1
8.
herb
9 10 2 4 3 18 - 15 +3
9.
herb
9 10 3 1 5 12 - 16 -4
10.
herb
8 8 2 2 4 15 - 15 0
11.
herb
8 8 2 2 4 9 - 13 -4
12.
herb
8 7 1 4 3 18 - 16 +2
13.
herb
8 6 1 3 4 13 - 18 -5
14.
herb
8 6 2 0 6 5 - 20 -15
15.
herb
8 5 1 2 5 8 - 13 -5
16.
herb
9 4 0 4 5 9 - 17 -8
17.
herb
8 2 0 2 6 9 - 26 -17
18.
herb
9 0 0 0 9 10 - 56 -46

Tabela - runda jesienna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. Radunia Stężyca (b)Radunia Stężyca (b) 17 43 14 1 2 58 - 17 +41
2. Grom Nowy StawGrom Nowy Staw 16 40 13 1 2 53 - 21 +32
3. Gryf Słupsk S.A. Gryf Słupsk S.A. 17 34 10 4 3 43 - 20 +23
4. Pogoń Lębork (s)Pogoń Lębork (s) 17 34 10 4 3 25 - 18 +7
5. Stolem GniewinoStolem Gniewino 17 33 9 6 2 39 - 21 +18
6. Wikęd Luzino (b)Wikęd Luzino (b) 17 29 9 2 6 31 - 25 +6
7. Kaszubia KościerzynaKaszubia Kościerzyna 17 28 8 4 5 31 - 22 +9
8. Jaguar (Kokoszki) GdańskJaguar (Kokoszki) Gdańsk 17 24 7 3 7 32 - 30 +2
9. Anioły GarczegorzeAnioły Garczegorze 16 23 6 5 5 33 - 25 +8
10. GKS KolbudyGKS Kolbudy 17 22 5 7 5 27 - 21 +6
11. Arka II GdyniaArka II Gdynia 17 19 5 4 8 25 - 31 -6
12. Cartusia KartuzyCartusia Kartuzy 17 16 4 4 9 29 - 37 -8
13. Powiśle DzierzgońPowiśle Dzierzgoń 17 16 4 4 9 18 - 35 -17
14. Drutex-Bytovia II BytówDrutex-Bytovia II Bytów 17 15 3 6 8 16 - 23 -7
15. MKS Orkan RumiaMKS Orkan Rumia 17 15 4 3 10 24 - 33 -9
16. Gedania GdańskGedania Gdańsk 17 15 4 3 10 31 - 41 -10
17. Start Miastko (b)Start Miastko (b) 17 14 3 5 9 30 - 48 -18
18. Sokół WyczechySokół Wyczechy 17 3 1 0 16 14 - 91 -77

Tabela - runda wiosenna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. Gryf Słupsk S.A. Gryf Słupsk S.A. 0 0 0 0 0 0 - 0 0
2. Radunia Stężyca (b)Radunia Stężyca (b) 0 0 0 0 0 0 - 0 0
3. GKS KolbudyGKS Kolbudy 0 0 0 0 0 0 - 0 0
4. Jaguar (Kokoszki) GdańskJaguar (Kokoszki) Gdańsk 0 0 0 0 0 0 - 0 0
5. Powiśle DzierzgońPowiśle Dzierzgoń 0 0 0 0 0 0 - 0 0
6. Wikęd Luzino (b)Wikęd Luzino (b) 0 0 0 0 0 0 - 0 0
7. Grom Nowy StawGrom Nowy Staw 0 0 0 0 0 0 - 0 0
8. Start Miastko (b)Start Miastko (b) 0 0 0 0 0 0 - 0 0
9. Drutex-Bytovia II BytówDrutex-Bytovia II Bytów 0 0 0 0 0 0 - 0 0
10. Arka II GdyniaArka II Gdynia 0 0 0 0 0 0 - 0 0
11. Pogoń Lębork (s)Pogoń Lębork (s) 0 0 0 0 0 0 - 0 0
12. Anioły GarczegorzeAnioły Garczegorze 0 0 0 0 0 0 - 0 0
13. Stolem GniewinoStolem Gniewino 0 0 0 0 0 0 - 0 0
14. Gedania GdańskGedania Gdańsk 0 0 0 0 0 0 - 0 0
15. Sokół WyczechySokół Wyczechy 0 0 0 0 0 0 - 0 0
16. MKS Orkan RumiaMKS Orkan Rumia 0 0 0 0 0 0 - 0 0
17. Cartusia KartuzyCartusia Kartuzy 0 0 0 0 0 0 - 0 0
18. Kaszubia KościerzynaKaszubia Kościerzyna 0 0 0 0 0 0 - 0 0

Tabela ligowa - zestawienie

Drużyna123456789101112131415161718
1. Gryf Słupsk S.A. XXX 3:05:0 - 3:0 - 3:0 - 1:0 - - 5:41:02:0 - 2:0 - -
2. Cartusia Kartuzy - XXX 1:2 - 2:20:3 - 1:1 - 3:24:3 - 1:2 - 2:4 - 0:3 -
3. MKS Orkan Rumia - - XXX - 1:11:2 - 0:1 - - 3:3 - 1:4 - 4:0 - 0:32:3
4. Sokół Wyczechy0:60:73:2 XXX - - 1:6 - 0:2 - - 0:5 - 0:1 - 0:6 - -
5. Gedania Gdańsk - - - 8:2 XXX 1:2 - 1:2 - - 3:0 - 2:4 - 1:00:31:81:2
6. Stolem Gniewino2:2 - - 7:2 - XXX - 1:1 - - 4:0 - 2:0 - 1:12:22:30:1
7. Anioły Garczegorze - 2:11:3 - 2:11:3 XXX - 1:1 - - - - 5:0 - 3:1 - -
8. Pogoń Lębork (s)1:0 - - 2:1 - - 2:1 XXX - - 3:1 - 0:4 - 3:1 - 0:12:2
9. Arka II Gdynia - 0:22:1 - 2:14:4 - 0:3 XXX 2:2 - 0:2 - 5:2 - 2:1 - -
10. Drutex-Bytovia II Bytów2:0 - 1:02:11:11:20:00:1 - XXX - - - - - - - 0:1
11. Start Miastko (b)4:3 - - 8:1 - - 4:4 - 1:10:0 XXX - 4:1 - 0:2 - 0:40:6
12. Grom Nowy Staw - 4:23:2 - 6:30:1 - 4:0 - 1:13:0 XXX - 4:0 - 3:1 - -
13. Wikęd Luzino (b) - - - - - - 0:0 - 2:02:1 - 0:4 XXX - 2:1 - 1:31:0
14. Powiśle Dzierzgoń - 4:10:2 - 1:41:1 - 0:3 - 3:02:2 - 1:1 XXX - 1:1 - -
15. Jaguar (Kokoszki) Gdańsk4:4 - - 8:1 - - 0:3 - 2:14:3 - 1:3 - 2:0 XXX - 0:22:0
16. GKS Kolbudy - 2:20:0 - - - - 0:0 - 0:04:0 - 2:1 - 0:0 XXX - -
17. Radunia Stężyca (b)0:0 - - 12:0 - - 3:2 - 2:02:0 - 4:5 - 2:1 - 3:4 XXX 3:1
18. Kaszubia Kościerzyna3:30:0 - 3:0 - - 2:2 - 4:3 - - 1:2 - 0:1 - 2:0 - XXX

Ostatnie spotkanie

Gryf Słupsk S.A. Powiśle Dzierzgoń
Gryf Słupsk S.A. 2:0 Powiśle Dzierzgoń
2017-11-18, 13:00:00
Stadion przy ul: Zielonej 9 w Słupsku (boisko ze sztuczną nawierzchnią) ------------>
     
oceny zawodników »

Reklama

Zegar

Losowa galeria

III - liga: Bałtyk Koszalin - Gryf Słupsk (2;4 (2:2), (6.03.2016).
Ładowanie...

Najnowsza galeria

Sparing: Gryf Słupsk S.A. - Wieża Postomino 4:4
Ładowanie...

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 18
Drutex - Bytovia II Bytów - Cartusia Kartuzy
Kaszubia Kościerzyna - Radunia Stężyca (b)
MKS Orkan Rumia - GKS Kolbudy
Sokół Wyczechy - Jaguar (Kokoszki) Gdańsk
Gedania Gdańsk - Powiśle Dzierzgoń
Wikęd Luzino (b) - Gryf Słupsk S.A.
Stolem Gniewino - Grom Nowy Staw
Anioły Garczegorze - Start Miastko (b)
Pogoń Lębork (s) - Arka II Gdynia

Wyniki

Ostatnia kolejka 17
Arka II Gdynia 2:2 Drutex - Bytovia II Bytów
Pogoń Lębork (s) 3:1 Start Miastko (b)
Anioły Garczegorze Grom Nowy Staw
Stolem Gniewino 2:0 Wikęd Luzino (b)
Gryf Słupsk S.A. 2:0 Powiśle Dzierzgoń
Gedania Gdańsk 1:0 Jaguar (Kokoszki) Gdańsk
Sokół Wyczechy 0:6 GKS Kolbudy
MKS Orkan Rumia 0:3 Radunia Stężyca (b)
Kaszubia Kościerzyna 0:0 Cartusia Kartuzy

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.