Gryfslupsk.futbolowo.pl - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Najbliższe spotkanie

KP Starogard GdańskiGryf Słupsk S.A. (S)
KP Starogard Gdański   Gryf Słupsk S.A. (S)
2017-05-03, 16:00:00

Stadion Miejski im. Kazimierza Deyny w Starogardzie Gdańskim --------------->

Statystyki przedmeczowe »

Logowanie

Kalendarium

30

04-2017

niedziela

01

05-2017

pon.

02

05-2017

wtorek

03

05-2017

środa

SENIORZY (IV - LIGA) - KP STAROGARD GDAŃSKI - GRYF SŁUPSK GODZ: 16:00

04

05-2017

czwartek

05

05-2017

piątek

06

05-2017

sobota

Sport.pl

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Ankiety

Czy podobają się wam nowe koszulki.

Wyszukiwarka

Zczuba.tv

PZPN

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 37, wczoraj: 37
ogółem: 267 636

statystyki szczegółowe

Tabela

Wszystkie spotkania

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
bz 24 59 19 2 3 70 - 24 +46
2.
herb
bz 24 50 15 5 4 45 - 21 +24
3.
herb
plus 24 46 15 1 8 58 - 22 +36
4.
herb
minus 24 46 14 4 6 49 - 32 +17
5.
herb
plus 24 45 14 3 7 49 - 36 +13
6.
herb
minus 24 44 13 5 6 37 - 32 +5
7.
herb
bz 24 41 12 5 7 44 - 32 +12
8.
herb
bz 24 41 13 2 9 51 - 41 +10
9.
herb
bz 24 37 11 4 9 46 - 33 +13
10.
herb
bz 24 34 9 7 8 31 - 30 +1
11.
herb
bz 24 30 8 6 10 34 - 40 -6
12.
herb
bz 24 26 7 5 12 27 - 43 -16
13.
herb
bz 24 25 7 4 13 31 - 45 -14
14.
herb
bz 24 24 6 6 12 39 - 46 -7
15.
herb
bz 24 22 6 4 14 30 - 49 -19
16.
herb
bz 24 17 4 5 15 26 - 55 -29
17.
herb
bz 24 13 3 4 17 8 - 49 -41
18.
herb
bz 24 11 3 2 19 34 - 79 -45

Spotkania u siebie

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
13 30 9 3 1 29 - 8 +21
2.
herb
12 26 8 2 2 34 - 13 +21
3.
herb
12 25 8 1 3 33 - 16 +17
4.
herb
12 25 8 1 3 24 - 13 +11
5.
herb
11 24 7 3 1 26 - 16 +10
6.
herb
12 22 7 1 4 25 - 11 +14
7.
herb
12 22 7 1 4 28 - 15 +13
8.
herb
12 22 7 1 4 19 - 20 -1
9.
herb
12 21 6 3 3 21 - 16 +5
10.
herb
12 21 6 3 3 21 - 17 +4
11.
herb
12 17 5 2 5 21 - 22 -1
12.
herb
12 15 5 0 7 20 - 26 -6
13.
herb
12 13 3 4 5 19 - 19 0
14.
herb
12 11 3 2 7 15 - 23 -8
15.
herb
12 9 2 3 7 5 - 20 -15
16.
herb
12 7 2 1 9 12 - 27 -15
17.
herb
12 6 1 3 8 9 - 24 -15
18.
herb
12 6 1 3 8 11 - 31 -20

Spotkania wyjazdowe

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
12 33 11 0 1 36 - 11 +25
2.
herb
12 25 8 1 3 28 - 15 +13
3.
herb
12 24 8 0 4 33 - 11 +22
4.
herb
12 22 6 4 2 18 - 12 +6
5.
herb
11 20 6 2 3 16 - 13 +3
6.
herb
12 20 6 2 4 25 - 23 +2
7.
herb
13 17 5 2 6 18 - 16 +2
8.
herb
12 16 5 1 6 21 - 25 -4
9.
herb
12 16 5 1 6 18 - 25 -7
10.
herb
12 15 4 3 5 18 - 18 0
11.
herb
12 15 4 3 5 12 - 20 -8
12.
herb
12 13 3 4 5 10 - 14 -4
13.
herb
12 13 3 4 5 13 - 18 -5
14.
herb
12 11 3 2 7 20 - 27 -7
15.
herb
12 11 3 2 7 15 - 24 -9
16.
herb
12 10 2 4 6 11 - 19 -8
17.
herb
12 4 1 1 10 3 - 29 -26
18.
herb
12 4 1 1 10 22 - 52 -30

Tabela - runda jesienna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. Wierzyca Pelplin (S)Wierzyca Pelplin (S) 17 41 13 2 2 52 - 18 +34
2. Arka II Gdynia (S)Arka II Gdynia (S) 17 33 11 0 6 46 - 16 +30
3. Powiśle DzierzgońPowiśle Dzierzgoń 17 33 10 3 4 27 - 22 +5
4. Kaszubia Kościerzyna (S)Kaszubia Kościerzyna (S) 17 32 10 2 5 39 - 29 +10
5. Centrum PelplinCentrum Pelplin 17 31 9 4 4 25 - 16 +9
6. Grom Nowy Staw (B)Grom Nowy Staw (B) 17 31 10 1 6 37 - 29 +8
7. KP Starogard GdańskiKP Starogard Gdański 17 30 9 3 5 27 - 22 +5
8. Jaguar Kokoszki (Gdańsk)Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 17 27 8 3 6 32 - 25 +7
9. Gryf Słupsk S.A. (S)Gryf Słupsk S.A. (S) 17 24 7 3 7 27 - 22 +5
10. Orkan Rumia (B)Orkan Rumia (B) 17 23 6 5 6 26 - 26 0
11. Stolem GniewinoStolem Gniewino 17 23 6 5 6 19 - 22 -3
12. Anioły GarczegorzeAnioły Garczegorze 17 19 5 4 8 19 - 28 -9
13. Bytovia II BytówBytovia II Bytów 17 19 5 4 8 21 - 31 -10
14. Gedania GdańskGedania Gdańsk 17 19 6 1 10 20 - 31 -11
15. GTS KolbudyGTS Kolbudy 17 15 4 3 10 26 - 34 -8
16. Rodło KwidzynRodło Kwidzyn 17 13 3 4 10 8 - 28 -20
17. Sokół Wyczechy (B)Sokół Wyczechy (B) 17 11 3 2 12 26 - 50 -24
18. Cartusia Kartuzy (S)Cartusia Kartuzy (S) 17 9 2 3 12 18 - 46 -28

Tabela - runda wiosenna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. Centrum PelplinCentrum Pelplin 7 19 6 1 0 20 - 5 +15
2. Wierzyca Pelplin (S)Wierzyca Pelplin (S) 7 18 6 0 1 18 - 6 +12
3. KP Starogard GdańskiKP Starogard Gdański 7 16 5 1 1 22 - 10 +12
4. Grom Nowy Staw (B)Grom Nowy Staw (B) 7 14 4 2 1 12 - 7 +5
5. Jaguar Kokoszki (Gdańsk)Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 7 14 4 2 1 12 - 7 +5
6. Gryf Słupsk S.A. (S)Gryf Słupsk S.A. (S) 7 13 4 1 2 19 - 11 +8
7. Arka II Gdynia (S)Arka II Gdynia (S) 7 13 4 1 2 12 - 6 +6
8. Stolem GniewinoStolem Gniewino 7 11 3 2 2 12 - 8 +4
9. Powiśle DzierzgońPowiśle Dzierzgoń 7 11 3 2 2 10 - 10 0
10. GTS KolbudyGTS Kolbudy 7 9 2 3 2 13 - 12 +1
11. Kaszubia Kościerzyna (S)Kaszubia Kościerzyna (S) 7 9 3 0 4 12 - 12 0
12. Cartusia Kartuzy (S)Cartusia Kartuzy (S) 7 8 2 2 3 8 - 9 -1
13. Orkan Rumia (B)Orkan Rumia (B) 7 7 2 1 4 8 - 14 -6
14. Bytovia II BytówBytovia II Bytów 7 7 2 1 4 6 - 12 -6
15. Anioły GarczegorzeAnioły Garczegorze 7 6 2 0 5 12 - 17 -5
16. Gedania GdańskGedania Gdańsk 7 3 0 3 4 10 - 18 -8
17. Sokół Wyczechy (B)Sokół Wyczechy (B) 7 0 0 0 7 8 - 29 -21
18. Rodło KwidzynRodło Kwidzyn 7 0 0 0 7 0 - 21 -21

Tabela ligowa - zestawienie

Drużyna123456789101112131415161718
1. Gryf Słupsk S.A. (S) XXX 6:20:1 - 3:1 - 2:1 - 1:2 - 2:0 - 4:11:22:23:20:14:0
2. Sokół Wyczechy (B)2:2 XXX 1:31:31:32:41:31:0 - 0:1 - 1:2 - 0:5 - 2:0 - 0:1
3. Orkan Rumia (B)2:14:2 XXX 3:10:20:02:1 - 2:3 - 2:5 - 0:2 - 1:2 - 2:23:1
4. Grom Nowy Staw (B)3:16:22:2 XXX 1:21:0 - 2:1 - 2:0 - 0:1 - 2:1 - 2:02:11:2
5. KP Starogard Gdański - 4:01:12:1 XXX 1:02:0 - 1:5 - 1:1 - 2:1 - 0:14:43:10:2
6. Stolem Gniewino2:02:23:04:2 - XXX - 2:1 - 0:0 - 1:1 - 1:43:22:30:11:0
7. Cartusia Kartuzy (S) - 4:6 - 1:4 - 0:0 XXX 0:2 - 3:2 - 1:22:40:70:20:20:00:0
8. Jaguar Kokoszki (Gdańsk)3:2 - 1:1 - 2:2 - - XXX 1:5 - 2:00:02:01:05:35:24:1 -
9. Wierzyca Pelplin (S) - 6:2 - 1:2 - 3:17:1 - XXX 3:04:22:23:02:01:01:2 - 1:1
10. Rodło Kwidzyn1:1 - 2:1 - 1:3 - - 1:00:3 XXX 0:00:30:00:30:1 - 0:20:3
11. Anioły Garczegorze - 3:2 - 2:4 - 1:02:11:30:23:0 XXX 0:34:31:2 - 2:4 - 1:2
12. Powiśle Dzierzgoń2:1 - 1:3 - 2:0 - 1:02:01:41:02:1 XXX 4:3 - 0:3 - 1:12:4
13. GTS Kolbudy1:14:2 - 3:4 - 0:10:01:12:33:03:11:1 XXX 1:4 - 0:1 - -
14. Arka II Gdynia (S)0:1 - 2:0 - 0:12:20:21:42:03:03:04:0 - XXX 5:1 - 3:0 -
15. Kaszubia Kościerzyna (S)1:35:0 - 4:01:54:16:33:00:23:00:0 - 3:1 - XXX 3:1 - -
16. Gedania Gdańsk0:1 - 1:10:20:40:01:10:21:35:0 - 0:3 - 1:5 - XXX 0:2 -
17. Bytovia II Bytów1:43:21:01:12:40:10:20:20:4 - 0:0 - 1:3 - 6:0 - XXX -
18. Centrum Pelplin - 5:03:01:12:1 - - 2:2 - 3:00:12:02:21:02:11:05:0 XXX

Ostatnie spotkanie

Gryf Słupsk S.A. (S)Pogoń Lębork
Gryf Słupsk S.A. (S) 5:2 Pogoń Lębork
2017-04-26, 17:00:00
Stadion przy ul: Zielonej 9 w Słupsku ------------>
     
spotkanie pucharowe
oceny zawodników »

Reklama

Zegar

Losowa galeria

Sparing: Gryf Słupsk S.A. - Leśnik Rossa Manowo 6:1 (2:0) (14.02.2016).
Ładowanie...

Najnowsza galeria

Sparing: Gryf Słupsk - Anioły Garczegorze (25.02.2017).
Ładowanie...

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 25
GTS Kolbudy - Centrum Pelplin
Powiśle Dzierzgoń - Arka II Gdynia (S)
Anioły Garczegorze - Kaszubia Kościerzyna (S)
Rodło Kwidzyn - Gedania Gdańsk
Wierzyca Pelplin (S) - Bytovia II Bytów
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Sokół Wyczechy (B)
Cartusia Kartuzy (S) - Orkan Rumia (B)
Gryf Słupsk S.A. (S) - Grom Nowy Staw (B)
Stolem Gniewino - KP Starogard Gdański

Wyniki

Ostatnia kolejka 24
Centrum Pelplin 2:1 KP Starogard Gdański
Grom Nowy Staw (B) 1:0 Stolem Gniewino
Orkan Rumia (B) 2:1 Gryf Słupsk S.A. (S)
Sokół Wyczechy (B) 1:3 Cartusia Kartuzy (S)
Bytovia II Bytów 0:2 Jaguar Kokoszki (Gdańsk)
Gedania Gdańsk 1:3 Wierzyca Pelplin (S)
Kaszubia Kościerzyna (S) 3:0 Rodło Kwidzyn
Arka II Gdynia (S) 3:0 Anioły Garczegorze
GTS Kolbudy 1:1 Powiśle Dzierzgoń

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.